شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۵

اهدای جایزه «تصویر استاد» در سومین جشنواره فیلم «سلامت»

محمد آقاجانی - محمد کیاسالار - محمدعلی حجازی

سینماپرس: به اثر برتری که در سومین جشنواره فیلم «سلامت» روایت درستی از زندگی حرفه‌ای یک استاد دانشگاه ارایه دهد، جایزه‌ای با عنوان «تصویر استاد» از طرف دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اهدا خواهد شد.

به گزارش سینماپرس، محمد کیاسالار دبیر سومین جشنواره فیلم «سلامت» و محمدعلی حجازی مدیر اجرایی این جشنواره در دیداری با محمد آقاجانی رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در مورد زمینه‌های همکاری و هم‌افزایی جشنواره فیلم «سلامت» با نهادهای علمی و دانشگاهی گفتگو و همفکری کردند.

در این جلسه، به پیشنهاد آقاجانی مقرر شد که دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به فیلم برتری که توانسته باشد روایت درستی از زندگی حرفه‌ای یک استاد دانشگاه ارایه دهد، جایزه‌ای با عنوان «تصویر استاد» اهدا کند.

پیش‌تر در جلسه دبیر جشنواره با رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران مقرر شده بود که جایزه «تصویر طبیب» به فیلمی تعلق گیرد که تعهد حرفه‌ای یک پزشک را به خوبی به تصویر بکشد اما جایزه «تصویر استاد» که از سوی رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی پیشنهاد شد، بیشتر به جنبه‌های آموزشی و پژوهشی زندگی استادان علوم پزشکی نظر دارد.

سومین جشنواره ملی فیلم «سلامت» با شعار «سلامت برای همه؛ اجتماعی شدن سلامت» به دبیری محمد کیاسالار یکم تا پنجم شهریور ماه برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.