سه‌شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۸

پیوستن رضا داوودنژاد به نمایش «آپ آرت مان»

رضا داوودنژاد / نمایش «آپ آرت مان»

سینماپرس: نمایش کمدی اجتماعی «آپ آرت مان» به کارگردانی امیر شاه علی از ۱۱ مردادماه در تماشاخانه انتظامی خانه هنرمندان روی صحنه می رود.

به گزارش سینماپرس، «آپ آرت مان» نمایشی که در ششمین جشنواره تئاترشهر نیز حضور داشت با نگاهی طنز و کمدی به برخی مشکلات و آسیب های اجتماعی جامعه امروز می پردازد. نمایشنامه این اثر نوشته سپیده قربانی چندی پیش در مراسم جایزه اکبر رادی به عنوان یکی از متون برگزیده معرفی شده و همچنین در جشنواره تئاترشهر کاندیدای چند جایزه بوده است.

امیر شاه علی کارگردانی این اثر را برعهده داشته و محمدرضا ایمانیان، غزل میرزایی، فائقه شلالوند، سهیل بابایی، مهناز مهدی زاده، امیر شاه علی بازیگران این نمایش هستند. همچنین رضا داوود نژاد و سهی بانو ذوالقدر نیز به عنوان صداپیشه با گروه نمایش  «آپ آرت مان» همکاری می کنند.

همه دانشجویان می توانند در هنگام خرید بلیت به صورت اینترنتی و با استفاده از کد مشخص شده و یا با مراجعه حضوری به گیشه از ۴۰ درصد تخفیف ویژه بهره مند شده و همچنین برای سایر مخاطبان نیز بسته های تخفیفی گوناگونی در نظر گرفته شده است.

نمایش کمدی اجتماعی «آپ آرت مان» که از یازدهم مردادماه هر شب ساعت ۲۱ در تماشاخانه انتظامی خانه هنرمندان اجرا می شود در روز افتتاحیه میزبان حمید لبخنده کارگردان تلویزیون و سینما خواهد بود.

دیگر عوامل نمایش عبارتند از سرپرست گروه و مشاور: مسعود مهرابی، مدیر تولید: هاتف کلاته، مجری طرح: محمود پیری، طراح صحنه و نور: محمد موسوی، طراح گریم: سارا ولی زاده، طراح لباس: سارا مژده، طراح پوستر و بروشور : منصور نصیری، دستیار کارگردان: آیدین صمیمی، مشاور رسانه ای و مدیر تبلیغات: محمدرضا ایمانیان، ساخت و گرافیک تیزر:  مهدی شهریاری.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.