چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۳

انتشار فراخوان دومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان کشور

دومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان

سینماپرس: با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی و همکاری انجمن سینمای جوانان ایران، دومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان کشور در ۲ بخش «فیلم» و «فیلمنامه» برگزار می‌ شود.

به‌گزارش سینماپرس، بنیاد سینمایی فارابی بر اساس مصوبات شورای راهبردی و سیاستگذاری کودک و نوجوان با همکاری انجمن سینمای جوانان ایران، دومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان کشور را با شرایط زیر و در ۲ بخش «فیلم» و «فیلمنامه» برگزار می‌کند.

با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی و انجمن سینمای جوانان ایران، دومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان کشور با پذیرش فیلم‌های ۳ دقیقه ای با موضوع آزاد و بین نوجوانان گروه سنی ۹ تا ۱۶ سال برگزار می‌شود.

در این دوره از المپیاد، هیات داوران به فیلم‌هایی با محورهای «ایران من، شهر من، روستای من، خانه من، خانواده من، دوستان من، نوع دوستی، همیاری، نشاط و کودکی، خلاقیت در زندگی، دشمنان ما» توجه ویژه دارد.

این المپیاد با اهداف ایجاد زمینه مناسب برای حضور فعال نوجوانان مستعد، یافتن ایده های نو در سینمای کودک و نوجوان، ایجاد زمینه برای بروز استعدادهای هنری نوجوانان، ایجاد شرایط مناسب برای کشف و معرفی فعالان در حوزه تخصصی سینمای کودک و نوجوان، زمینه سازی برای گسترش فعالیت در حوزه سینمای کودک و نوجوان، ارتقا و رشد فرهنگ، دانش و ذائقه هنری نوجوانان از طریق فیلم کوتاه، معرفی توانمندی های فیلم کوتاه به عنوان رسانه، ۸ تا ۱۴ شهریورماه سال جاری برگزار می شود.

علاقه‌مندان می‌توانند، پس از ثبت نام در سایت جشنواره به نشانی www.iycs.ir، نسبت به ارسال فیلم‌های تولید شده تا ۱۸ مردادماه به دبیرخانه جشنواره به‌ آدرس تهران، میدان ونک، خیابان گاندی جنوبی، کوچه نوزدهم، پلاک ۲۰، کدپستی: ۱۵۱۷۸۷۳۸۱۱، دفتر امور جشنواره ها و همچنین ثبت ایده فیلمنامه در سایت جشنواره تا ۱۰ مردادماه اقدام کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.