دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۹

«نامت را به خاطر بسپار» تیرماه کلید می خورد

حلقه فیلم

سینماپرس: تصویربرداری فیلم سینمایی «نامت را به خاطر بسپار» به کارگردانی محسن آقاخان و تهیه کنندگی پروانه مرزبان دو هفته دیگر در شهر تهران کلید می خورد.

به گزارش سینماپرس، پروانه مرزبان تهیه کننده سینما درباره آخرین وضعیت فیلم سینمایی «نامت را به خاطر بسپار» بیان کرد: به تازگی پروانه ساخت این اثر را دریافت و پیش تولید آن را هم آغاز کرده ایم از همین رو در نظر داریم «نامت را به خاطر بسپار» را در ۲۳ یا ۲۴ تیرماه در تهران کلید بزنیم که البته همه صحنه های آن در همین شهر فیلمبرداری می شود.

وی با اشاره به اینکه این اثر توسط یک فیلم اولی به نام محسن آقاخان کارگردانی می شود، گفت: این همکاری به صورت اتفاقی شکل گرفت به این صورت که محسن آقاخان دوست پسرم بود از همین رو پسرم از من خواست تهیه کنندگی این اثر را به عهده بگیرم و من هم این کار را کردم.

به گفته مرزبان، این فیلم درباره زندگی فردی است که با یک هنرپیشه اشتباه گرفته می شود.

مرزبان در پایان بیان کرد: در حال حاضر مشغول رایزنی با بازیگران برای حضور در این فیلم هستیم و برخی از بازیگران فیلمنامه «نامت را به خاطر بسپار» را مطالعه کرده اند و آن را پسندیده اند اما با توجه به اینکه هنوز قراردادی نبسته ایم نمی توانیم چیزی در این باره بگویم. با این وجود از عوامل پشت صحنه با بهزاد عبدی برای ساخت موسیقی به نتیجه رسیده ایم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.