شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۶

آغاز بیستمین سال فعالیت رادیو ورزش

رادیو ورزش ۲۰ ساله شد

سینماپرس: مدیر رادیو ورزش در آستانه سالروز تاسیس این شبکه گفت: «ورزش بانوان قابلیت بالایی برای بررسی و توجه دارد و با اتکا بر ارزیابی های مناسبی که شده است، سهم ورزش بانوان در این شبکه افزایش خواهد یافت.»

به گزارش سینماپرس، در نوزدهمین سالروز تاسیس شبکه رادیویی ورزش و آغاز بیستمین سال از فعالیت این شبکه رادیویی، ویژه برنامه ای با تهیه کنندگی مسعود نجات و گویندگی مسعود اسکویی، خسرو والی زاده و اختر زورق چیان روی آنتن رفت.

در مهمترین بخش این برنامه که از ساعت ۱۴ الی ۱۷:۳۰ با عنوان «موج افتخار» پخش شد غلامرضا میرحسینی مدیر شبکه، مدیران ورزش کشور و روسای فدراسیون‌های ورزشی به موضوعاتی همچون ورزش قهرمانی، ورزش بانوان و ورزش همگانی پرداختند. گفتگوی تلفنی مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان با برنامه سازان شبکه و مخاطبان رادیو ورزش پیرامون نقش رادیو ورزش و بازتاب اخبار و مسایل روز ورزش و حضور افتخارآفرینان تیم ملی فوتبال در جام جهانی از دیگر بخش های این ویژه برنامه بود.

همچنین در این برنامه پیام بیش از ۲۰ فدراسیون ورزشی به شبکه رادیویی ورزش برای شنوندگان قرائت شد.

در بخش سوم این ویژه برنامه که از ساعت ۲۰ الی ۲۴ پخش شد، چهره‌ها و شخصیت‌های مطرح ورزشی کشور و جمعی از همکارانی که پیش از این به عنوان گزارشگر در مقاطعی برای رادیو ورزش، مسابقات و رویدادهای مختلف ورزشی را گزارش کرده‌اند با مخاطبان این شبکه رادیویی صحبت کردند.

در رادیو ورزش به ورزش بانوان بهای بیشتری خواهیم داد

غلامرضا میرحسینی مدیر رادیو ورزش در این برنامه با تبریک بیستمین سالگرد حضور رادیو ورزش در عرصه صدا گفت: پیمودن این مسیر با همراهی مدیرانی میسر شده است که هر کدام با ارائه تجربیات و راهبردهایشان مسیر درستی به این شبکه رادیویی بخشیدند و اکنون جا دارد از آقایان محمد جهانی، مجید ندیری و حمید قاسمی تشکر کنیم که ایثارگرانه فضای همدلی و رفاقت را در این شبکه ترسیم کردند.

میرحسینی با تاکید بر لزوم توجه جدی به ورزش بانوان و تاثیرات مثبت آن در جامعه و خانواده تصریح کرد: ورزش بانوان قابلیت بالایی برای بررسی و توجه دارد و با اتکا بر ارزیابی های مناسبی که شده است، سهم ورزش بانوان در این شبکه افزایش خواهد یافت.

وی تصریح کرد: ما صرف پرداختن رسانه ها به دستاوردهای جهانی ورزش بانوان را کافی نمی دانیم و در این شبکه نگاهی فراتر از ورزش حرفه ای به بانوان داریم چرا که توجه به ورزش بانوان در فضای سبک زندگی ایرانی اسلامی و فرهنگسازی گسترده آن بخشی از نگاه رسانه به تحکیم خانواده و سلامت مادران و دختران جامعه خواهد بود.

مدیر رادیو ورزش توجه این شبکه رادیویی به مخاطبان دانش آموز، دانشجو و حتی کارگران و نظامیان را بخشی از اصول این شبکه دانست و عنوان کرد: این بخش از مخاطبان جایگاه مهمی در میان شنوندگان رادیو ورزش دارند و تلاش ما بر این است که در رده ورزش های نیمه حرفه ای، حرفه ای و قهرمانی بر آنها اثر گذار باشیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.