شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۲

مت دیمون هم بازی کریستن بیل شد

مت دیمون

سینماپرس: مت دیمون و کریستین بیل در فیلمی با محوریت رقابت دو برند اتومبیل سازی فورد و فِراری که برای اکران در تابستان سال آینده میلادی برنامه ریزی شده است، بازی می کنند.

به گزارش سینماپرس به نقل از ورایتی، کمپانی فاکس اعلام کرد فیلمی درباره رقابت فورد و فراری که هنوز عنوانی برای آن انتخاب نشده، ‌ روز ۲۸ ژوئن ۲۰۱۹ راهی سینماها می‌شود. مت دیمون و کریستین بیل ستارگان این فیلم خواهند بود که با اکران تابستانی قصد دارد مخاطبان خانوادگی را جذب خود کند.

جیمز منگولد کارگردان «لوگان» این فیلم را برمبنای فیلمنامه جز و جان هنری باترورث نویسندگان فیلمنامه «لبه فردا» می‌سازد.

این فیلم بر مبنای کتاب ای. جی. بیمی که سال ۲۰۱۰ با عنوان «وحشتناک بران: فورد، فراری و نبرد آنها برای سرعت و پیروزی در لو مان» منتشر شد، ساخته می شود.

این فیلم درباره یک گروه از مهندسان آمریکایی و طراحان اتومبیل است که رهبری‌شان را کارول شلبی با بازی دیمون بر عهده دارد و راننده بریتانیایی او کِن مایلز با بازی بیل، برای کمپانی فورد کار می‌کنند. ماموریت آن‌ها این است که به دستور هنری فورد دوم و لی ایاکوکا اتومبیلی جدید با ظرفیت‌هایی بسازند که بتواند بالاخره فراری قهرمان شکست‌ناپذیر را در رقابت‌های قهرمانی سال ۱۹۶۶ لومان در فرانسه شکست دهد.

در این فیلم کاتریونا بالفه در نقش همسر مایلز و نوا ژوپه در نقش پسرشان بازی می‌کند. جان برنتال در حال مذاکره است که در نقش ایاکوکا ظاهر شود. کمپانی چرنین انترتینمنت مسئولیت تهیه‌کنندگی فیلم را بر عهده دارد.

در عین حال ۲ فیلم دیگر برای اکران در روز ۲۸ ژوئن ۲۰۱۹ انتخاب شده‌اند. یکی از آن‌ها «کابوی نینجا وایکنیک» یونیورسال با بازی کریس پرت و دیگری «شرکای محدود» کمپانی پارامونت با بازی تیفانی هدیش است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.