چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۶

«مامان» تیرماه جلوی دوربین می رود

حلقه فیلم

سینماپرس: تصویربرداری فیلم سینمایی «مامان» به کارگردانی آرش انیسی و تهیه کنندگی بهمن کامیار از نیمه اول تیرماه سال جاری آغاز می شود.

به گزارش سینماپرس، بهمن کامیار کارگردان و تهیه کننده سینما درباره زمان تولید فیلم سینمایی «مامان» به کارگردانی آرش انیسی که به تازگی پروانه ساخت دریافت کرده است، گفت: چندی قبل پیش تولید این اثر را آغاز کردیم و در نظر داریم «مامان» را در نیمه اول تیرماه کلید بزنیم.

وی با اشاره به اینکه این فیلم زندگی یک مادر را در سه دوره تاریخی بررسی می کند، توضیح داد: «مامان» درباره خانواده ای است که در زمان جنگ از آبادان مهاجرت می کنند و به این ترتیب سه دوره از زندگی شخصیت مامان را می بینیم.

کارگردان «در وجه حامل» اظهار کرد: ما پیش تولید این اثر را سال گذشته آغاز کرده و با گروهی به نتیجه رسیده بودیم اما با توجه به اینکه پروانه ساخت دریافت نکرده بودیم ساخت فیلم عقب افتاد و حالا نمی دانیم که آن گروه مجددا مایل به همکاری با ما هستند یا نه.

این تهیه کننده در پایان ضمن اعلام اینکه فیلمبرداری «مامان» در سه شهر تهران، شیراز و آبادان انجام می شود، درباره همکاری با آرش انیسی عنوان کرد: آرش انیسی پیش از این مستندهای خوبی ساخته بود و با توجه به اینکه دیدم فیلمنامه خوبی را به نگارش درآورد است، تهیه کنندگی آن را به عهده گرفتم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.