یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۹

یک کمدی سیاه، فیلم تازه کارگردان "ثور"

 فیلم سینمایی "خرگوش جوجو"

سینماپرس: فیلم سینمایی "خرگوش جوجو"(Jojo Rabbit) با نویسندگی و کارگردانی "تایکا وایتیتی"، کارگردان جوان نیوزیلندی شاغل در هالیوود مراحل تصویربرداری خود را می گذارند. وایتیتی یکی از بازیگران و تهیه کنندگان این فیلم نیز می باشد.

به گزارش سینماپرس، "تایکا وایتیتی" کارگردان جوان و موفق سینمای هالیوود که سال گذشته یکی از اکشن های موفق هالیوودی را به سینماها معرفی کرد، فیلمبرداری جدیدترین اثر خود را آغاز کرده است.

وایتیتی سال گذشته فیلم سینمایی "ثور" را در چرخه اکران بین المللی داشت. فیلم ثور توانست با فروش ۳۵۰ میلیون دلاری در جدول فروش جهانی هشتمین فیلم پرفروش سال ۲۰۱۷ باشد.

حال وایتیتی به سراغ فیلم تازه ای به نام "خرگوش جوجو" با موضوع و حال و هوای جنگ جهانی دوم رفته است. فیلمبرداری این فیلم به تازگی آغاز شده و هنوز در مورد زمان اکران آن صحبتی به میان نیامده است.

فیلم در مورد یک خانواده آلمانی در زمان جنگ جهانی دوم است. یک سرباز ارتش هیلتر در میانه های جنگ متوجه می شود که مادرش در خانه‌ای، کودک دشمن را مخفی و نگه داری کرده است.

کارگردان مطرح هالیوود در نقش هیتلر ظاهر می‌شود/بازگشت دوباره خالق ثور به سینما/////////////////////یکشنبه

رومن گریفین دیویس، اسکارلت جوهانسون، سم راکفل، توماسین مکنزی، ریبل ویلسون و خود تایکا واتیتی از جمله بازیگرانی هستند که تاکنون حضورشان در فیلم قطعی شده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.