دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹

خاتمه مراحل آماده سازی "ترانه"

فیلم سینمایی ترانه

سینماپرس: نویسنده و کارگردان فیلم سینمایی «ترانه» از به اتمام رسیدن مراحل فنی این اثر خبر داد.

به گزارش سینماپرس، مهدی صاحبی نویسنده و کارگردان فیلم سینمایی «ترانه» در گفتگو با یک خبرگزاری درباره آخرین وضعیت این فیلم گفت: مراحل فنی فیلم سینمایی «ترانه» به پایان رسیده است و منتظریم که بتوانیم بعد از صدور پروانه نمایش در اولین فرصت در قرارداد با یکی از دفتر پخش­ های فعال فیلم را اکران کنیم.

وی درباره دیگر فعالیت های خود توضیح داد: بعد از پایان مراحل فنی فیلم سینمایی «ترانه» نگارش فیلمنامه جدیدی را آغاز کردم که هنوز نامی برای آن انتخاب نکرده ام اما این اثر در حال حاضر مراحل بازنویسی را سپری می کند و امیدوارم که بتوانیم در روزهای آتی برای اخذ پروانه ساخت این اثر اقدام و بلافاصله پیش تولید آن را در ایران، آلمان و عراق آغاز کنیم.

صاحبی افزود: این فیلم پروداکشن سنگینی دارد که امیدوارم بتوانیم با تیم خوش فکر و جوانی که داریم همچون اثر قبلی با قوت و کیفیت آن را به سرانجام برسانیم.

به گفته این کارگردان، این فیلم در آلمان، عراق و ایران فیلمبرداری می شود.

صاحبی در پایان درباره بازیگران اثر جدیدش گفت: در حال حاضر بازیگرانی از ایران، آلمان و عراق مدنظر هستند اما تصمیم گیری و صحبت­ های نهایی بعد از اخذ پروانه ساخت انجام می شود.

الهه حصاری، اندیشه فولادوند، امیررضا دلاوری، نازنین فراهانی، مریم معصومی، بابک انصاری، سیاوش چراغی پور، حدیث مدنی، ایران مسعودی، آیدا تبیانیان، نسیم مسلمی، مهناز کرباسچیان، اندیشه سرشوق، میترا شاکری، حسن ولیخانی، ریحانه محمدنژاد، مینا ابوالحسنی، مجتبی آژنگ، نسرین عبداللهی و ...  بازیگران فیلم «ترانه» هستند.

«ترانه» داستان زندگی دختر دانشجویی است که کانون از هم پاشیده خانواده‌اش مشکلات زیادی را برای او به وجود آورده‌ تا جایی که برای تأمین هزینه‌های زندگی فعالیت در یک شرکت مدلینگ غیررسمی را انتخاب می‌کند و در این مسیر گرفتار افرادی می‌شود که او را تا پای مرگ پیش می‌برند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.