یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۳

«سلام علیکم حاج آقا» در مرحله پیش تولید

حسین تبریزی

سینماپرس: کارگردان فیلم سینمایی «سلام علیکم حاج آقا» با اشاره به انجام کارهای پیش تولید این اثر گفت، فیلمبرداری آن از تیرماه شروع می شود.

به گزارش سینماپرس، حسین تبریزی کارگردان سینما در گفتگو با یک خبرگزاری درباره جدیدترین فعالیت های خود گفت: حدود ۲ هفته پیش پروانه ساخت فیلم سینمایی «سلام علیکم حاج آقا» را دریافت و پس از آن کارهای پیش تولید و رایزنی با بازیگران را آغاز کردیم و باید ببینیم برنامه های آنها به چه صورت است.

به گفته وی، «سلام علیکم حاج آقا» اواسط تیرماه در تهران جلوی دوربین می رود.

وی با بیان اینکه اغلب سکانس های این فیلم در تهران و بخشی از آن در مشهد فیلمبرداری می شود، اظهار کرد: «سلام علیکم حاج آقا» یک طنز اجتماعی و درباره جوانی است که برای او مشکلی پیش می آید و احساس می کند این مشکلات برای او یک امتحان الهی هستند از همین رو تلاش می کند از این امتحان سربلند بیرون بیاید.

تبریزی درباره عوامل این فیلم گفت: نویسنده و کارگردان این اثر خودم هستم و محمدرضا محمدی به عنوان تهیه کننده، محمد نعیمی به عنوان سرمایه گذار و مجتبی متولی در مقام مدیر تولید در «سلام علیکم حاج آقا» با ما همکاری می کنند.

کارگردان «زخم باز» در پایان بیان کرد: هدف ما از ساخت این فیلم اکران به موقعِ آن است و برای حضور در سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر بعدا تصمیم می گیریم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.