دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۶

در پایان سومین هفته اکران

«انتقام جویان» پنجمین فیلم پرفروش تاریخ/ فیلم در چین رکورد زد

فیلم «انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت»

سینماپرس: فیلم ابرقهرمانی «انتقام جویان: جنگ ابدیت» محصول دیزنی و مارول با فروش ۱.۶ میلیارد دلاری در گیشه جهانی به پنجمین فیلم پرفروش تمام ادوار تاریخ سینما بدل شد.

به گزارش سینماپرس به نقل از هالیوود ریپورتر، فیلم ابرقهرمانی «انتقام جویان: جنگ بی‌نهایت» با فروش ۶۱.۸ میلیون دلار دیگر در باکس آفیس آمریکای شمالی و شروع اکرانش در چین با فروشی نزدیک به ۲۰۰ میلیون دلار، یک هفته موفق دیگر را پشت سر گذاشت.

فروش جهانی «جنگ بی‌نهایت» تاکنون برابر ۵۴۶.۸ میلیون دلار در بازار داخلی آمریکا و یک میلیارد و ۵۹ میلیون دلار در بازار جهانی بوده است. این فیلم پرفروش‌ترین فیلم ابرقهرمانی در باکس آفیس جهانی است و موفق شده از «انتقام‌جویان» اصلی با فروش یک میلیارد و ۵۱۹ میلیون دلار، عبور کند و در عین حال تاکنون جایگاه پنجمین فیلم پرفروش تاریخ را برای خودش اشغال کند.

این فیلم در هفته‌ای که گذشت در باکس آفیس داخلی ۶۱.۸ میلیون دلار دیگر فروخت و نامش را به عنوان چهارمین فیلم پرفروش در سومین هفته نمایش ثبت کرد و پس از «پلنگ سیاه» قرار گرفت که در هفته سوم اکرانش ۶۶ میلیون دلار فروش کرده بود. «آواتار» ‌در همین مقطع ۶۸ میلیون و «جنگ ستارگان: نیرو بیدار می‌شود» ۹۰ میلیون دلار فروخته بودند.  

«انتقام جویان: جنگ بی‌نهایت» از جمعه پیش اکرانش را در چین شروع کرد که آخرین بازار بین‌المللی بود که درهایش را روی این فیلم باز می‌کرد. این فیلم در سه روز اول اکرانش موفق شد با فروش خود به عنوان دومین فیلم پرفروش در چین شناخته شود و پس از «سرنوشت خشمگین» قرار گرفت.

در عین حال دیگر فیلم‌هایی که در باکس آفیس آمریکا جایگاه‌های بعدی را در اختیار گرفتند شامل فیلم جدید «زندگی مهمانی» با بازی ملیسا مک‌کارتی از محصولات نیو لاین بود که با فروش ۱۸.۵ میلیون دلار در رده دوم باکس آفیس قرار گرفت. این فیلم سومین همکاری بین مک کارتی و همسرش بن فالکون است.

فالکون این فیلم را برمبنای فیلمنامه‌ای نوشت که خودش با همکاری مک‌کارتی نوشته است. این فیلم درباره مادری است که به تازگی طلاق گرفته و وارد کالج می‌شود تا به درسش ادامه بدهد. دختر وی نیز دانشجوی همین کالج است. مالی گوردون، گیلیان جیکوبز، مایا رودولف، جولی بوون و مت والش دیگر بازیگران این فیلم هستند.  

این فیلم در بازار جهانی نیز در هشت بازار اکران شد و فروشی ۲.۹ میلیون دلاری را ثبت کرد و مجموع فروش جهانی‌اش را در سه روز اول اکرانش به ۲۱.۴ میلیون دلار رساند.

« Breaking In» دیگر فیلم تازه‌وارد باکس آفیس آمریکاست که با فروش ۱۶.۵ میلیون دلار این جایگاه را کسب کرده است. این فیلم با بازی گابریله یونیون در نقش زنی که باید جان دو فرزندش را که در خانه‌ای به گروگان گرفته شده‌اند نجات دهد به کارگردانی جیمز مک‌تیگو بر مبنای فیلمنامه‌ای به قلم رایان انجل ساخته شده است. دیگر بازیگران فیلم بیلی بروک و ریچارد کابرال هستند.

« Overboard» در دومین هفته اکرانش در جایگاه چهارم نشست و ۱۰.۱ میلیون دلار دیگر فروخت.

جایگاه پنجم هم نصیب «یک مکان خیلی ساکت» شد که با فروش ۶.۴ میلیون دلار دیگر مجموع فروشش را پس از ۶ هفته به ۱۶۹.۶ میلیون دلار در باکس آفیس داخلی رساند.

کمدی «حس خوبی دارم» در چهارمین هفته نمایشش ۳.۷ میلیون دلار دیگر فروخت تا مجموع فروشش را به ۴۳.۹ میلیون دلار رسانده باشد.

«رمپیج» نیز ۳.۴ میلیون دلار دیگر فروخت تا در پنج هفته در مجموع ۸۹.۷ میلیون دلار فروش را ثبت کند.

«تالی» و «پلنگ سیاه» و «مانع شوندگان» سه فیلم آخر از ۱۰ فیلم پرفروش آمریکا در هفته گذشته بودند.  

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.