شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۸

ضبط قسمتی از کمدی «قاتل بروس لی» در گرجستان

بهمن گودرزی

سینماپرس: بهمن گودرزی کارگردان فیلم سینمایی «قاتل بروس لی»، با اشاره به اینکه فیلمنامه آن به تازگی نهایی شده است، گفت علاوه بر ایران، قسمت هایی از فیلم در گرجستان فیلمبرداری می شود.

به گزارش سینماپرس، بهمن گودرزی کارگردان سینما در گفتگو با یک خبرگزاری درباره فیلم سینمایی «قاتل بروس لی» که به تازگی پروانه ساخت گرفته است، گفت: به تازگی به فیلمنامه نهایی این اثر رسیده ایم زیرا پیش از این در نظر داشتیم بعد از اتمام کارهای فیلمنامه «قاتل بروس لی» به کارهای دیگر آن بپردازیم.

وی افزود: با رسیدن به فیلمنامه نهایی حالا باید به دنبال بازیگر بگردیم و ببینیم کدام یک از بازیگران زمان خالی برای ایفای نقش در «قاتل بروس لی» را دارند از همین رو زمان فیلمبرداری این اثر بستگی به این دارد که با بازیگران به نتیجه برسیم. اگر این موارد حل شود تا یک ماه دیگر این فیلم را کلید می زنیم.

گودرزی در پایان بیان کرد: «قاتل بروس لی» یک فیلم کمدی منتقدانه اجتماعی است که بخشی از آن در ایران و بخشی دیگر در خارج از کشور و احتمالا در کشور گرجستان فیلمبرداری می شود. ضمن اینکه در خلاصه داستان این فیلم آمده است «یک شیر مرده بیرون قفس به صدتا شیر زنده داخل قفس شرف داره ...»

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.