جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۷

«پسر دلفینی» را می سازیم/ ساخت سریال صد قسمتی «تندر»

سریال «تندر»

سینماپرس: محمد امین همدانی تهیه کننده «پسر دلفینی» از ساخت این انیمیشن سینمایی در فصل بهار گفت.

به گزارش سینماپرس، محمدامین همدانی تهیه کننده عرصه انیمیشن درباره جدیدترین فعالیت های خود گفت: در حال حاضر مشغول ساخت یک سریال صد قسمتی با نام «تندر» به کارگردانی محسن شکرطلب و پویا هادیانی برای پخش در ایام نوروز و پس از نوروز هستیم که هر قسمت از این سریال بیست دقیقه است و با تکنیک سه بعدی ساخته می شود. در حال حاضر نیز ۳۳ قسمت بیست دقیقه ای آماده پخش است که از شبکه ۲ روی آنتن می رود و فکر می کنم پس از شبکه ۲، از شبکه امید، جام جم و پویا نیز پخش شود. این را هم باید بگویم که «تندر» در پنج فصل ۲۰ قسمتی تولید می شود.

وی افزود: این سریال داستان یک یوزپلنگ جوان ایرانی با نام تندر را روایت می کند که به دنبال خانواده خود می گردد و در این راه با مشکلاتی مواجهه می شود اما در همین اثنا پی به استعداد خود یعنی سرعت بی نظیرش می برد و با استفاده از همین استعداد مشکلات خیلی از حیوانات جنگل را هم حل می کند و ...

همدانی اظهار کرد: در حال حاضر ما به لحاظ تولیدی در نیمه فصل دوم این سریال به سر می بریم که در این فصل درگیری های تندر مقداری پیچیده تر می شود زیرا هم، سن او بیشتر می شود و هم بخشی از خانواده اش را پیدا می کند ضمن اینکه با یک محقق دیوانه ای دست و پنجه نرم  و سعی می کند بر او فائق آید. این نکته را هم باید عنوانم که مخاطب هدف «تندر» نوجوانان هستند اما کودکان هم می توانند با آن ارتباط برقرار کنند و مناسب آنها نیز است.

این تهیه کننده توضیح داد: ما بعد از «فهرست مقدس» به طور مفصل روی طرح و فیلمنامه های جدید کار و از بین بیش از ۴۰ طرحی که بررسی کردیم ۵ طرح را به نگارش فیلمنامه رسیدند که از این ۵ طرح نگارش فیلمنامه ۲ طرح تقریبا به پایان رسیده و پیشنهادهای سرمایه گذاری هم برای آنها شده است ولی ما هنوز وارد مرحله تولید نشده ایم زیرا باید خودمان از فیلمنامه صددرصد راضی شویم تا وارد تولید شویم.

وی در پایان گفت: هر دوی این فیلمنامه ها با محوریت کودک هستند اما امکان پیش تولید یکی از این فیلمنامه ها با عنوان «پسر دلفینی» به کارگردانی محمد خیراندیش در فصل بهار بیشتر است.

*مهر

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.