شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۵

«زندانی ها» فروردین ماه کلید خواهد خورد

مرجانه گلچین

خبرگزاری میزان: بازیگر سریال "سه دونگ سه دونگ" گفت: هفته گذشته متن فیلم "زندانی ها" نوشته و کارگردانی مسعود ده نمکی به دستم‌رسیده و در حال مطالعه آن هستم. در صورت عقد قرارداد با این پروژه فیلمبرداری زندانی ها اواخر فروردین ماه کلید خواهد خورد.

مرجانه گلچین بازیگر سینما و تلویزیون درخصوص فعالیت های اخیر خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر درگیر بازی در سریال آرماندو به کارگردانی "احسان عبدی پور" هستم. بخش هایی از فیلمبرداری باقی مانده که تا پایان سال به اتمام خواهد رسید.

وی در همین راستا ادامه داد: علاوه بر سریال آرماندو مشغول بازی در مجموعه ۳۰ قسمتی "آسمان هوای باران دارد" به کارگردانی "شهرام شاه حسینی" هستم که اواخر فروردین ۹۷ و به احتمال‌زیاد ماه رمضان از شبکه اول سیما روی آنتن خواهد رفت.

فیلمبرداری فیلم جدید مسعود ده نمکی فروردین ۹۷ کلید می خورد/گلچین: نوروز امسال با آرماندو میهمان خانه ها خواهم بود////////شنبه

بازیگر سریال "سه دونگ سه دونگ" درباره زمان پخش سریال آرماندو تاکید کرد: این سریال مراحل پایانی پس از تولید قسمت های اول را پشت سر گذاشته و نوروز امسال از شبکه دوم سیما روی آنتن خواهد رفت. آرماندو حال و هوایی کمدی داشته و درباره زندگی هنروران سینما ساخته شده است.

وی درمورد فعالیت های خود در سال آینده اضافه کرد: پیشنهادات بسیار زیادی به من شده است و در حال حاضر چندین متن برای تلویزیون، تئاتر و سینما را می خوانم. طبیعتاً در اثری به ایفای نقش خواهم پرداخت که در آن مثمر ثمر بوده و در ابتدا نقش را دوست داشته باشم.

فیلمبرداری فیلم جدید مسعود ده نمکی فروردین ۹۷ کلید می خورد/گلچین: نوروز امسال با آرماندو میهمان خانه ها خواهم بود////////شنبه

گلچین درباره پیشنهاد اخیر سینمایی خود خاطرنشان کرد: هفته گذشته متن فیلم "زندانی ها" به کارگردانی و نویسندگی مسعود ده نمکی به دستم‌رسیده و در حال مطالعه آن هستم. در صورت عقد قرارداد با این پروژه همکاری می کنم که فیلمبرداری زندانی ها اواخر فروردین ماه ٩٧ کلید خواهد خورد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.