شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۹

پایان تدوین «جن زیبا» / اکران در تابستان

جن زيبا

سینماپرس: تهیه کننده فیلم سینمایی «جن زیبا» با اشاره به پایان مرحله تدوین این اثر، از انجام جلوه های بصری آن در کشور ترکیه خبر داد.

به گزارش سینماپرس، مهرداد فرید، تهیه کننده فیلم سینمایی «جن زیبا» درباره مراحل فنی ساخت فیلم گفت: تدوین فیلم «جن زیبا» به پایان رسیده و  جلوه‌های بصری فیلم در ترکیه انجام می‌شود؛ زیرا فیلم با مشارکت این کشور ساخته شده و با مشورت با شرکای ترک تصمیم بر این گرفتیم که جلوه‌های بصری فیلم در ترکیه انجام شود.  

وی درباره صداگذاری و موسیقی فیلم هم توضیح داد: صداگذاری فیلم چند روزی است توسط حسین قورچیان آغاز شده است. هنوز برای ساخت موسیقی با موزیسین به نتیجه نرسیده‌ایم، اما ترجیح ما این است که از موزیسین ترک استفاده کنیم.

فرید درباره زمان آماده‌سازی و اکران فیلم گفت: فیلم به لحاظ فنی نیاز به کار مفصل و طولانی دارد. بنابراین ترجیح دادیم اکران فیلم را از نوروز به تابستان موکول کنیم. ضمن اینکه  نوروز فیلم‌های خوبی برای مردم در نظر گرفته شده و خوشحالم سینمای ایران در نوروز دستش پر است.

فیلم «جن زیبا» به کارگردانی بایرام فضلی آماده می‌شود که بازیگران اصلی آن را نورگل یشیل‌چای و فرهاد اصلانی تشکیل می‌دهند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.