شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۲

شروع فعالیت سینماسیار عمار در خراسان جنوبی

پوستر فیلم سینمایی یتیم خانه ایران

سینماپرس: سینما سیار عمار در استان خراسان جنوبی با نمایش فیلم سینمایی «یتیم‌خانه ایران» به کارگردانی ابوالقاسم طالبی آغاز به کار کرد.

به گزارش سینماپرس، سینما سیار جشنواره عمار در ادامه اکران‌های خود به استان خراسان جنوبی رفته و در نخستین گام خود اکران‌هایش را از شوسف از توابع شهرستان نهبندان آغاز کرده است.

محمدهادی حسینی نژاد، به عنوان مسئول سینما سیار عمار در خراسان جنوبی در نخستین اکران خود در حسینیه شهدای گمنام شهر شوسف، نماهنگ‌های «برخیزید»، «ما دلاوران کشوریم» فیلم های کوتاه «علمک» و «جیب کت» و فیلم بلند «یتیمخانه ایران» به کارگردانی ابوالقاسم طالبی را برای مخاطبان خود پخش کرده است.

او که تبلیغات برای اکران در این شهر را در مدارس توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی انجام داده است، از استقبال ۳۵۰ نفری مخاطبان می‌گوید، مخاطبانی که اکثرشان جوانان و نوجوانان تشکیل می دادند، نوجوانانی که تقاضای استمرار اکران ها و پخش فیلم های متنوع با بن مایه طنز در شهرشان را داشتند.

از دوم اسفند الی ۱۰ اسفند، شوسف، درح، ماخونیک، علی آباد، آسیابان درخش، تخته جان، کوشکک، افین، شاهرخت، رقه، موردستان، غنی آباد،   جوخاه و... از جمله روستاهای خراسان جنوبی هستند که اهالی آنها میزبان فیلم‌های جشنواره عمار در سینماسیار می شوند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.