دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۴

دفاع دوباره «الک بالدوین» از «وودی آلن»

آلک بالدوین

سینماپرس: آلک بالدوین، بازیگر، تهیه کننده، نویسنده و کمدین امریکایی که چند هفته قبل با انتشار پستی به دفاع از «وودی آلن» پرداخته بود، این بار نیز اتهامات غیراخلاقی مطرح شده علیه این کارگردان سرشناس امریکایی را دروغ خواند.

به گزارش سینماپرس به نقل از دیلی میل، این بازیگر که پیش تر ادعاهای دیلن فارو را «ناعادلانه و غم انگیز» توصیف کرده بود روز یکشنبه ۲۸ ژانویه نظراتش را یک گام دیگر پیش برد و به مقایسه دیلن فارو با شخصیت مایلا ایول در درام مشهور دادگاهی «کشتن مرغ مقلد» نوشته هارپر لی که به یک سیاه پوست اتهام تجاوز زده بود پرداخت.

بالدوین در توییتر خود این گونه نوشت: یکی از موثرترین اسلحه هایی که دیلن فارو نزد خود دارد «سماجتش در برانگیختن احساسات است» شبیه به مایلا در «کشتن مرغ مقلد».

بالدوین جملات خود خطاب به دیلن فارو را این گونه پایان داد: اگر دفاعم از وودی آلن تو را می رنجاند بسیار راحت است دیگر من را دنبال نکن، محکومم کن و حرکتی انجام بده.

موسی فارو دیگر فرزندخوانده وودی آلن و میا فارو نیز ادعا می کند که اتهامات سواستفاده دروغ هستند. او گفت آلن همواره معصومیتش را حفظ کرده است و این حرف ها را میا فارو (همسر سابق آلن) وارد ذهن دیلن فارو کرده است. (جمله ای که خود وودی آلن نیز بارها بر آن تاکید کرده است)

این موج افشاگری‌ها در هالیوود چنان به کارنامه وودی آلن خدشه وارد کرده است که پیش بینی می شود جدیدترین ساخته آلن با نام «روز بارانی در نیویورک» هرگز اکران نشود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.