سه‌شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۱

محمد خزاعی:

"به وقت شام" قطعاً به جشنواره می‌رسد / روزهای قبل از جشنواره با دو فیلم، بسیار پرکار و شلوغ می گذرد

محمد خزاعی

خبرگزاری میزان: تهیه کننده "امپراتور جهنم" گفت: صحبت‌هایی مبنی بر نرسیدن فیلم به وقت شام ساخته ابراهیم حاتمی کیا گفته شده اما من این نوید را می دهم که به وقت قطعاً به جشنواره فیلم فجر قطعا خواهد رسید.

محمد خزاعی تهیه کننده سینما که دیروز به عنوان دبیر جشنواره فیلم مقاومت انتخاب شد، درخصوص برنامه‌های خود برای برگزاری این جشنواره گفت: در حال حاضر همه چیز معطوف به پایان جشنواره فیلم فجر است. امسال دو فیلم مهم "به وقت شام" و "امپراتور جهنم" را در جشنواره دارم و با پایان این رویداد هنری کارگروه های جشنواره فیلم مقاومت شکل خواهند گرفت.

وی در همین راستا ادامه داد: در حال حاضر روزهای قبل از جشنواره با دو فیلم بسیار پرکار و شلوغ می گذرد اما امیدوارم برای هر دو فیلم اتفاقات خوبی در جشنواره امسال بیفتد.

تهیه کننده "امپراتور جهنم" درباره برخی شایعات مبنی بر نرسیدن فیلم "به وقت شام" به سی و ششمین جشنواره فیلم فجر خاطرنشان کرد: صحبت‌هایی مبنی بر نرسیدن فیلم به وقت شام ساخته ابراهیم حاتمی کیا گفته شده اما من این نوید را می دهم که به وقت قطعاً به جشنواره فیلم فجر قطعا خواهد رسید.

چند روز پیش پوستر فیلم سینمایی به وقت شام ساخته "ابراهیم حاتمی کیا" برای حضور در بخش سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر رونمایی شد.

پوستر فیلم به وقت شام رونمایی شد

بازیگران مطرحی از کشورهای لبنان، سوریه، عراق و مصر در فیلم سینمایی "به وقت شام" جلوی دوربین ابراهیم حاتمی کیا رفتند.

پیر داغر، خالد السید، جوزیف سلامه، رامی عطاالله، لیث المفتی، علی سکر، سامر خلیلی، محمد شعبان از جمله بازیگرانی هستند که در کنار "هادی حجازی فر" و "بابک حمیدیان" به ایفای نقش پرداخته اند.

ساخت موسیقی فیلم سینمایی "به وقت شام" جدیدترین ساخته "ابراهیم حاتمی کیا" به "کارن همایون فر" سپرده شده تا بار دیگر این دو هنرمند همکاری داشته باشند.

"به وقت شام" دومین همکاری کارن همایونفر با ابراهیم حاتمی کیا پس از ساخت موسیقی فیلم "بادیگارد" به شمار می آید.

فیلم سینمایی "به وقت شام" به تهیه کنندگی محمد خزاعی دومین همکاری مشترک ابراهیم حاتمی کیا و سازمان اوج است که برای نخستین بار در سطح اول سینمای ایران به صورت مستقیم به حوادث منطقه و اسلام تکفیری می پردازد.

به وقت شام

ابراهیم حاتمی‌کیا سال جاری همزمان با ماه مبارک رمضان تولید "به وقت شام" را کلید زد. اصرار ویژه حاتمی کیا مبنی بر اتمام مراحل تولید در سکوت خبری موجب شد تا اکثر اخبار در حد حدس و گمان مانده و در بیشتر مواقع از سوی مسئولین سازمان اوج رد شود.

هادی حجازی‌فر بازیگر مستعد این روزهای سینمای ایران یکی از نقش های اصلی به وقت شام را عهده دار است و به علاوه وی بابک حمیدیان که همواره بازیگر مورد علاقه حاتمی‌کیا بوده در این فیلم به نقش‌آفرینی پرداخته و مابقی بازیگران این فیلم را جمعی از بازیگران بین المللی سوری و عراقی تشکیل می دهند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.