جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۵

تلاش سازندگان برای رساندن «رنج پنهان» به دهه فجر+عکس

 سریال رنج پنهان

سینماپرس: سریال "رنج پنهان" به قصه چند دانشجو می پردازد و همزمان تصویری از گروه های مبارز و مسلح در زمان شاه به نمایش می گذارد. سال ۵۳ مرگ جوانی در دانشگاه، برادر و دوستانش را برمی آشوبد.

به گزارش سینماپرس، رضا جودی تهیه کننده سریال "رنج پنهان" درباره آخرین مراحل تولید این سریال گفت: ۶۰ درصد از مراحل تولید سریال "رنج پنهان" را پشت سر گذاشته ایم و روز گذشته بخشی از سریال که در مقابل زندان فیلمبرداری می شد به پایان رسید.

وی افزود: "رنج پنهان" از امروز در لوکیشن دفتر وزارتخانه فیلمبرداری می شود.  تدوین و صداگذاری این سریال همزمان با فیلمبرداری در حال انجام است و ۶۰ درصد از امور فنی پروژه نیز تا امروز انجام شده است.
 

رنج پنهان


این تهیه کننده درباره بازیگران "رنج پنهان" اظهار کرد: یک سری بازیگران جدید که شناخته شده هم نیستند به سریال "رنج پنهان" اضافه شده بودند و در کنار بازیگران پیشین، ضبط ادامه دارد.  

جودی درباره اتمام فیلمبرداری "رنج پنهان" خاطرنشان کرد: در حال تلاش برای رساندن سریال به دهه فجر برای پخش از تلویزیون هستیم اما بعید می دانم قبل از این موعد تولید به اتمام برسد بنابراین فیلمبرداری همزمان با پخش ادامه خواهد داشت.

گفتنی است؛ سریال "رنج پنهان" به قصه چند دانشجو می پردازد و همزمان تصویری از گروه های مبارز و مسلح در زمان شاه به نمایش می گذارد. سال ۵۳ مرگ جوانی در دانشگاه، برادر و دوستانش را برمی آشوبد. بحران آن سال ها، اختناق فضای موجود و شور جوانی، یوسف را وارد بازی پیچیده ای می کند که اسلحه و خشونت تنها راهکار عملی اوست. کار به جایی می رسد که او باید مخفیانه در شهر تهران روزگار بگذراند.

"رنج پنهان" در ۲۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای برای ایام دهه فجر تولید می شود.
 

رنج پنهان


کریم امینی، علی غلامی، مهدی سقا، مهربانو باطبی، سونیا اسماعیلی، جواد زیتونی، فرهاد روشن، مهران میرزایی، علی شجاع، مهرزاد حسینی، پانته‌آ میرفصیحی و بهنام تشکر به همراه برخی از بازیگران تازه وارد تا کنون جلوی دوربین رفته اند.

دیگر عوامل این سریال عبارتند از : تهیه کننده: رضا جودی، کارگردان: بیژن میر باقری، مدیر تولید: بهرام جلالی، جانشین تولید: حسین فیض آبادی، فیلمنامه: حسین تراب نژاد و مهدی حمزه، براساس طرحی از حمیدرضا سبحانی نژاد، کارگردان: بیژن میرباقری، دستیار یک و برنامه ریز: سید علی هاشمی، منشی صحنه : فروغ غیاثوند، عکاس : سمیرا بختیاری و مشاور رسانه: مهناز رحیمی دانش.

*میزان

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.