چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۳

پیوستن میترا حجار به بازیگران «مِشمِشه»

میترا حجار

سینماپرس: «مِشمِشه» عنوان فیلمی است به کارگردانی شاهد احمدلو که ضبط آن از بهمن ماه آغاز می شود و بازیگرانی چون حمید گودرزی و میترا حجار در آن ایفای نقش دارند.

به گزارش سینماپرس، پس از قطعی شدن حضور حمید گودزری در فیلم سینمایی «مِشمِشه» به نویسندگی و کارگردانی شاهد احمدلو و تهیه‌کنندگی علی یاور، میترا حجار نیز به تازگی به این پروژه پیوسته است تا یکی از نقش‌های اصلی این فیلم را ایفا کند.

حجار این روزها مشغول بازی در سریال «از یادها رفته» بهرام بهرامیان است و به زودی بازی‌ او در این پروژه به پایان می‌رسد.

براساس برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته فیلمبرداری فیلم جدید احمدلو از اول بهمن‌ماه در تهران آغاز می‌شود.

گروه در حال حاضر مشغول انتخاب دیگر بازیگران و عوامل پشت دوربین هستند.

مِشمِشه مرضی است مسری که بیشتر در اسب و استر و خر دیده شده و به انسان نیز قابل سرایت است. در واقع همین امر دستمایه سوژه اصلی این فیلم شده است. فیلم یک طنز موقعیت است و داستان یک گروه فیلمبرداری را روایت می کند که در حال ساخت فیلمی هستند. آنان برای چند سکانس از فیلم احتیاج به یک خر دارند و همین امر کل گروه را با ماجراهای مختلفی مواجه می کند ...

«مِشمِشه» چهارمین فیلم بلند احمدلو در مقام کارگردان محسوب می شود. وی همچنین ساخت فیلم های سینمایی «موش»، «اگه می تونی منو بگیر» و «چند می گیری گریه کنی» را در کارنامه خود دارد. این کارگردان پیش تر قرار بود فیلم سینمایی «کتک خور» را مقابل دوربین ببرد؛ فیلمی که ساخت آن به پس از پایان تولید «مِشمِشه» موکول شده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.