شنبه ۲ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۳

«ترانه»، در مراحل پایانی آماده سازی برای جشنواره

فیلم سینمایی ترانه

سینماپرس: فیلم سینمایی «ترانه» ساخته مهدی صاحبی که مراحل پایانی آماده سازی خود را می گذارند، با پر کردن فرم های جشنواره فیلم فجر، به جمع فیلم های متقاضی حضور در این رویداد سینمایی پیوست.

به گزارش سینماپرس، ساخت موسیقی این فیلم سینمایی به تازگی به پایان رسیده است. این فیلم به تهیه کنندگی محمدتقی انصاری و نویسندگی و کارگردانی مهدی صاحبی از اواسط مهرماه سال جاری فیلمبرداری خود را در تهران آغاز کرد و با ضبط آحرین سکانس ها در بندرانزلی پرونده تولید این اثر با موضوع اجتماعی بسته شد و بعد از اتمام مراحل تدوین و صداگذاری موسیقی آن هم توسط آرش بادپا به پایان رسید.

«ترانه» با موضوع اجتماعی روایتگر زندگی پر فراز و نشیب دختر دانشجویی است که کانون از هم پاشیده خانواده اش مشکلات زیادی را برای او به وجود آورده است تا جایی که برای تامین هزینه های زندگی اش فعالیت در یک شرکت مدلینگ غیر رسمی را انتخاب می کند و در این مسیر گرفتار افرادی می شود که او را تا پای مرگ پیش می برند.

الهه حصاری، اندیشه فولادوند، امیر رضا دلاوری، مریم معصومی، بابک انصاری، نازنین فراهانی، سیاوش چراغی پور، حدیث مدنی، ایران مسعودی، آیدا تبیانیان، نسیم مسلمی، مهناز کرباسچیان، میترا شاکری و ریحانه محمدنژاد در این فیلم سینمایی ایفای نقش می کنند.

پیش از این، «ترانه» با کارگردانی مهدی صباغ زاده مجوز ساخت گرفته بود اما چندی بعد کارگردان این اثر تغییر کرد و مهدی صاحبی کارگردانی آن را به عهده گرفت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.