چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۰

ویژه برنامه‌های تلویزیون در شب یلدا

شب یلدا

سینماپرس: شبکه‌های سیما، ویژه های برنامه های مختلفی را در شب یلدا تدارک دیده اند.

به گزارش سینماپرس، تلویزیون شب یلدا را با حضور خوانندگان و بازیگران مشهور سینما و تلویزیون جشن می‌گیرد. در این ویژه برنامه که از ساعت ۱۵ : ۲۲ به صورت زنده آغاز می‌شود، جمشید مشایخی برای بینندگان حافظ خواهد خواند. مهدی یراحی و مهدی جهانی نیز در استودیوی برنامه برای مخاطبان آواز می‌خوانند.

از سهراب مرادی (ورزشکار)، لاله و ستاره اسکندری و همچنین استاندار کرمانشاه دعوت شده است در دورهمی شب یلدای شبکه یک که در سعادت آباد برگزار می‌شود شرکت کنند. قرار است این برنامه به طور زنده ارتباطی با مناطق زلزله زده غرب کشور داشته باشد. این برنامه کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیماست که به تهیه‌کنندگی محسن رفیعی و اجرای شاهین جمشیدی پنجشنبه شب به مدت ۱۲۰ دقیقه پخش می‌شود.

«یک دقیقه بیشتر» هم عنوان ویژه برنامه‌ای است که به مناسبت شب یلدا در دو بخش ویژه با حضور میهمانان مختلف از شبکه دو سیما تقدیم مخاطبان می‌شود. این برنامه میزبان مهیمانان مختلفی است که بخش اول، با انتخاب مخاطبان از میان حوزه‌های مختلف ورزش، فرهنگ و هنر مثل موسیقی، سینما، تئاتر پخش خواهد شد و در بخش دوم خوانندگان، بازیگران سریال‌های پرمخاطب، یکی از مادران شهدای حرم و ...میهمان برنامه می‌شوند.

فواد صفاریان‌پور کارگردان این برنامه است و مژده لواسانی اجرای این برنامه را بر عهده دارد. «یک دقیقه بیشتر» کاری است از گروه اجتماعی فرهنگی که به تهیه کنندگی محمدرضا رضائیان که پنجشنبه ۳۰ آذر، ساعت ۲۰:۰۰ و ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود. همچنین برنامه «عصر خانوده» به مناسبت شب چله (پنجشنبه ۳۰ آذر) میزبان خانواده‌هایی از اقوام مختلف است تا بدین ترتیب به شناخت بیشتر فرهنگ، آداب و رسوم مختلف ایرانی در شب یلدا بپردازد. افزون بر این استفاده از موسیقی‌های محلی، گزارش‌های ویژه و حضور مهمانانی از حوزه‌های مختلف فرهنگ، هنر، سینما، ورزش و... و. از دیگر بخش‌های این برنامه است. برنامه «عصر خانواده» ساعت ۱۸:۰۰ پخش می‌شود.

شبکه سه سیما نیز برای شب یلدا یک ویژه برنامه ۱۲۰ دقیقه‌ای تدارک دیده است. سیدعلی احمدی تهیه‌کننده ویژه برنامه شب یلدا است و برای اجرای برنامه از بیشتر مجریان یک سال اخیر شبکه سه سیما استفاده کرده است؛ محمدرضا حسینیان و فرزاد حسنی مجریان اصلی برنامه شب یلدای شبکه سه خواهند بود. قرار است شبکه سه سیما در شب یلدا میزبان مهمانان متنوعی باشد که در طول یک سال گذشته در قاب شبکه سه سیما شاهد حضور آنها در بخش‌های مختلف اجتماعی، معارفی، ورزشی بوده‌ایم. عوامل سریال‌ها، تهیه‌کننده‌ها، کارگردانان و بازیگران از میهمانان شب یلدا هستند. بخشی از برنامه هم به چهلمین روز درگذشت زلزله زدگان کرمانشاه اختصاص دارد و قرار است ارتباط با سرپل ذهاب در شب یلدا برقرار شود. ویژه برنامه شبکه سه سیما پنج شنبه بعد از اخبار ساعت ۲۲ به مدت ۱۲۰ دقیقه پخش می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.