چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۴

فصل ششم «خانه پوشالی» تکمیل می شود

سریال خانه پوشالی

سینماپرس: با وجود اینکه در پی افشای رسوایی های جنسی کوین اسپیسی پیشتر اعلام شده بود ادامه فصل آخر «خانه پوشالی» تولید نخواهد شد، اما کمپانی نتفلیکس اعلام کرده است، این فصل نصفه کاره رها نمی شود.

به گزارش سینماپرس، شبکه نتفلیکس پس از حواشی اخلاقی و رسوایی های جنسی کوین اسپیسی تصمیم به ادامه همکاری با این بازیگر و تکمیل فصل ششم مجموعه تلویزیونی «خانه پوشالی» را داشت، اما گسترش موج اعتراضات به اسپیسی باعث شد تا حتی همین فصل آخر این پروژه هم در هاله ای از ابهام قرار گیرد زیرا سازندگان اعلام کردند دیگر با بازیگر مشهور آمریکایی سریالشان همکاری نخواهند کرد. اما مشکل این است که اسپیسی خود یکی از تهیه کنندگان «خانه پوشالی» بود. حالا اما به نظر می رسد بالاخره برخی از مشکلات حل شده تا حداقل فصل آخر سریال به سرانجام برسد و پروژه نیمه کاره رها نشود.

پائولین میچلی مسئول بخش تولیدات تلویزیونی مدیا رایتس کپیتال در نامه ای به عوامل سریال از ادامه پروژه خبر داده است. او در این نامه نوشته است که شرکت او در حال مذاکره برای ادامه «خانه پوشالی» با نتفلیکس است. به همین جهت دو هفته اضافه حقوق به تمام کارمندان سریال که این روزها در تعطیلات اجباری هستند پرداخت می شود تا حساب انها تا ۸ دسامبر تسویه شده باشد. میچلی همین طور نوشته است با وجود این که به همه اعضای تیم احتیاج دارند اما درک می کند که شاید برخی بخواهند به پروژه های دیگر بروند و نتوانند در ادامه فصل با آنها همکاری کنند.

او همین طور در انتهای نامه قول داده که خبر بعدی در مورد پروژه را تا روز ۸ دسامبر اعلام کند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.