شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۷

امروز؛ آغاز اکران «رگ خواب» حمید نعمت الله در سینماهای کشور

رگ خواب

سینماپرس: فیلم سینمایی «رگ خواب» جدیدترین ساخته حمید نعمت‌الله در سالن‌های تهران وشهرستان از امروز (27 خردادماه) به نمایش درآمد.

به گزارش سینماپرس، فیلم سینمایی «رگ خواب» ساخته حمید نعمت‌الله در سینماهای تهران و شهرستان امروز (27 خردادماه) به نمایش درآمد. این فیلم هم اینک 35 سالن سینما در تهران و شهرستان در اختیار  دارد که به مرور و تا آخر هفته تعداد سالن‌های این فیلم افزایش خواهد یافت.  

این فیلم در گروه استقلال به نمایش درآمده و هم اینک در سینماهای استقلال، آزادی، فرهنگ، کورش، ماندانا، چارسو، زندگی، مگامال، ملت، ایران، عصر جدید، فلسطین، مرکزی، سمرقند، شکوفه، تماشا، راگا، جوان، پیروزی، تیراژه، اریکه ایرانیان، ارگ، کیان، کارون، بهمن و شاهد در تهران به نمایش درآمده همچنین فیلم در شهرهای مشهد، اصفهان (۳سینما) یزد (۲ سینما) رشت، کاشان، فولادشهر و اراک  به نمایش درآمده است. 

در خلاصه داستان «رگ خواب» آمده است: مینا بعد از جدایی از همسرش به دنبال شغل و محل اسکانی می گردد. در این مسیر با کامران مدیر رستورانی که در آن کار می کند آشنا می شود. کامران سرپناهی به او می دهد. مینا تحت تاثیر حمایت ها و محبت های کامران به او دل می بازد ، کامران نیز به مینا مشتاق و علاقمند است. روزها از پس هم می گذرد و عشق مینا به کامران کاسته نمی شود و اوج می گیرد.اما کامران دیگر قصد ادامه ندارد.

در این فیلم لیلا حاتمی، کورش تهامی، الهام کردا، لیلا موسوی، خسرو بامداد، اصغر پیران،بهزاد رحیم خانی، غزاله جزایری، بامداد نعمت الله، شکوفه هاشمیان، نوشین تبریزی... به ایفای نقش می‌پردازند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.