شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۰

برای ایفای نقش در سریال «آرماندو»

کامبیز دیرباز احتمالا از لیست عبدی‌پور خط خورد!

کامبیز دیرباز در نشست خبری فیلم سینمایی «ماه گرفتگی»

سینماپرس: ایرج محمدی گفته است با توجه به طولانی شدن زمان پیش تولید سریال مذاکراتی که با شبکه داشتیم مقرر شد پخش این سریال به تعویق بیفتد کامبیز دیرباز و الیکا عبدالرزاقی قرار است نقش‌های اصلی این سریال را ایفا کنند که محمدی تهیه کننده سریال خبر از کستیگ مجدد سریال کرد.

به گزارش سینماپرس، سریال «آرماندو» از باکس نوروز خارج شد و هنوز سریال جایگزین مشخص نشده است. سریال «آرماندو» به تهیه کنندگی ایرج محمدی و به کارگردانی احسان عبدی‌پور که قرار بود در 14 قسمت ویژه ایام نوروز برای شبکه سوم سیما تولید شود با توجه به طولانی شدن زمان پیش تولید به تعویق افتاد.

ایرج محمدی ضمن تائید این خبر به روزنامه بانی فیلم گفته است با توجه به طولانی شدن زمان پیش تولید سریال مذاکراتی که با شبکه داشتیم مقرر شد پخش این سریال به تعویق بیفتد و احتمالا سال آینده این سریال روی آنتن شبکه 2 خواهد رفت . در خبرها داشتیم که کامبیز دیرباز و الیکا عبدالرزاقی قرار است نقش‌های اصلی این سریال را ایفا کنند که محمدی تهیه کننده سریال خبر از کستیگ مجدد سریال کرد.

مهدی روشن روان مدیر فیلم و سریال شبکه 3 نیز دراین باره گفت هنوز گزینه سریال نوروزی شبکه سوم سیما مشخص نشده است و در صدد هستیم مجموعه ای جذاب و احتمالا در یانر طنز را جایگزین «آرماندو» کنیم. در خبر داشتیم سریال «خانه ما»  به کارگردانی ایرج محمدی و کارگردانی احسان عبدی پور در 14 قسمت برای شبکه سوم سیما تولید می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.