شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۷

نتیجه آرای مردمی جشنواره فیلم فجر در روز پنجم/ یک فیلم کم شد

آرای مردمی

سینماپرس: نتیجه شمارش آرای فیلم های نمایش داده شده در پنجمین روز جشنواره فیلم فجر اعلام شد.

به گزارش سینماپرس، نتیجه شمارش آرای فیلم های نمایش داده شده در روز پنجم جشنواره فیلم فجر جمعه ۱۵ بهمن ماه توسط ستاد انتخاب فیلم برگزیده از نگاه تماشاگران جشنواره فیلم فجر اعلام شد.

لازم به توضیح است فهرست فیلم ها بدون اولویت است. علاوه بر این به اطلاع می رسد هر شب پس از شمارش آرا، با حضور رییس و نمایندگان اجرایی ستاد انتخاب فیلم برگزیده، سه برگ رای به قید قرعه استخراج و از طریق تلفن های درج شده، به صاحبان هریک از برگه ها، برنده شدن شان برای دریافت یک سکه بهار آزادی به آنان اعلام می شود.

اسامی فیلم هایی که بیشترین رای را از تماشاگران بدست آورده اند عبارتند از: «ماجرای نیمروز» به کارگردانی محمدحسین مهدویان، «خوب، بد، جلف» به کارگردانی پیمان قاسم خانی، «بدون تاریخ بدون امضاء» به کارگردانی وحید جلیلوند، «ویلایی ها» به کارگردانی منیر قیدی، «آباجان» هاتف علیمردانی، «انزوا» مرتضی علی عباس میرزایی، «بیست و یک روز بعد» محمدرضا خردمندان، «گشت ۲» سعید سهیلی.

ماجرای نیمروز، «خوب، بد، جلف»، بدون تایخ بدون امضا، ویلایی ها، آباجان، انزوا، گشت ۲، بیست و یک روز بعد، سد معبر در روز گذشته در فهرست ۹ فیلم برتر آرای مردمی بودند. امروز با کم کردن یک فیلم از فهرست، تعداد آثار به هشت عنوان رسیده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.