شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۰

در گپی با خبرنگار سینماپرس مطرح شد

حس و حال«علی صالحی» از بازی مثبت و منفی در دو سریال همزمان/ ای‌کاش کارگردان‌ها بیشتر به ما اعتماد کنند

علی صالحی

سینماپرس: علی صالحی بازیگر دو سریال تلویزیونی «تعبیر وارونه یک رویا» و «تنهایی لیلا» که سالهاست در نقش دوم و سوم مجموعه های تلویزیونی به ایفای نقش پرداخته است از کارگردان ها خواست بیشتر به او و استعدادهایش در این عرصه اعتماد کنند.

 بازیگر نقش وکیل در «سریال تنهایی لیلا» در گفت وگو با خبرنگار سینماپرس در مورد حضورش در دوسریال که همزمان پخش می شود  بیان کرد: قرار بود سریال آقای لطیفی ماه رمضان از سیما پخش شود و «تعبیر وارونه یک رویا» بعد از ماه رمضان؛ اما متاسفانه اینگونه نشد و در هفته های آخر فشردگی کار به قدری بود که من یک روز سر صحنه «تعبیر وارونه یک رویا» بودم و شب بعد سر کار «تنهایی لیلا»!

بازیگر نقش حامد از کارکنان وزارت اطلاعات در سریال «تعبیر وارونه یک رویا» گفت: آقای جیرانی از ابتدا با خلاصه فیلمنامه کار را شروع کردند و فیلم نامه کاملی در اختیار نداشتند؛ نقش حامد در جایگاه مامور اطلاعات هم از ابتدای سریال اینگونه نبود و به مرور و با شناختی که آقای جیرانی نسبت به بازی من پیدا کردند نقش را پرورش دادند.

این بازیگر به صحبت هایش ادامه داد: ابتدا وقتی هر دو سریالم هر شب از تلویزیون پخش شد تصور کردم ببینده بازی ام را پس خواهد زد و این برای من خیلی خوب نیست، اما خوشبختانه بازخوردهای خیلی خوبی را دریافت کردم  و از اینکه بازی هایم در «تعبیر وارونه یک رویا» در نقش مثبت یک مامور امنیتی و در «تنهایی لیلا» در نقش منفی یک وکیل خلافکار مخاطبان را تا حدودی راضی نگه داشته است خوشحالم.

صالحی بابیان اینکه از آقای لطیفی  و جیرانی تشکر می کنم و از همکاری با آنها بسیار آموختم در مورد میزان استقبال مخاطبان از این دو سریال گفت: نظرات متفاوت است؛ فکر می کنم عامه مردم سریال آقای لطیفی را دوست دارند و مخاطبین با نگاه کمی خاص تر، سریال آقای جیرانی را می پذیرند.

وی در بخش دیگری از صحبت خود در مورد اینکه چرا با وجود سالها فعالیت در تلویزیون هنوز نتوانسته در نقش اول یک سریال حضور داشته باشد بیان کرد: این کم لطفی از طرف کارگردان های محترم است که شاید به بازیگر اعتماد ندارند؛ هر چند که در حرفه بازیگری، طول و متر نقش مهم نیست و اهمیت آن به سطح کیفیت هنر بازیگر در ایفای نقش است.

صالحی افزود: در حال حاضر هر بازیگری  که نقش یک و دو سریال را داشته باشدبیشترمورد  پسند مخاطبان است وتهیه کنندگان و کارگردانها هم کمتر ریسک می کنند.

این بازیگر با بیان اینکه از سال ۷۴ با سریال فاصله به کارگردانی مجتبی یاسینی بازی اش در تلویزیون را با نقش دوم آغاز کرد گفت:در ۲۰ سالی که در تلویزیون، سینما و تئاتر کار می کنم برای بدست آوردن نقش هیچ وقت نجنگیدم. همیشه کارم را به خدا واگذار کردم و از او خواسته ام بهترینها را برای من رقم بزند. البته اینطور نیست که در خانه بنشینم و منتظر کار بمانم؛ من تلاشم را می کنم و راضیم به رضای خدا.

وی در مورد کار جدید خود نیز گفت: از بیست روز آینده بازی ام در سریال «پشت بام تهران» به کارگردانی بهرنگ توفیقی آغاز می شود. همچنین پیشنهاد بازی در تئاتر هم داشته ام که در اوج فیلمبرداری پایانی سریالها نتوانستم بپذیرم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.