چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۷

با پخش قسمت چهل و نهم

برادر اسدالله نیک نژاد کارگردان فیلم لاله در کلاه پهلوی حضور می یابد

کلاه پهلوی

سینماپرس: گروه تلویزیون/ با پخش قسمت چهل و نهم سریال کلاه پهلوی «پرویز نیک نژاد» برادر اسدالله نیک نژاد کارگردان فیلم جنجالی لاله در این سریال مقابل دوربین می رود. نیک نژاد نقش «تقی ارانی» یکی از شخصیت های سیاسی دوران رضاخان را در این سریال ایفاء کرده است.

به گزارش خبرنگار تلویزیون سینماپرس،با پخش قسمت چهل و نهم سریال تلویزیونی کلاه پهلوی، خانواده شادی برای نجات فرخ از زندان به تکاپو می افتند و راه حل های مختلفی را در پیش می گیرند. یکی از این راه حل ها، مراجعه شادی (بهاره کیان افشار) به جوانشیر (داریوش کاردان) است که طی دیداری میان این دو، جوانشیر تلاش می کند تا شادی را در دام خود بیندازد.

 در قسمت های قبلی کلاه پهلوی، تلاش جوانشیر و اداره سیاسی برای نفوذ در کانون بانوان و دستگیری فرخ نمایش داده شده است و در این قسمت در ادامه ماجراهای پیشین، جوانشیر تلاش می کند تا شادی را به دام بیندازد.

 در قسمت چهل نهم این سریال که جمعه پنجم مهرماه پخش خواهد شد، روابط میان مه لقا (شقایق فراهانی) و صمصام (داریوش فرهنگ) نیز طی ماجراهایی دچار تحول می شود و آن دو برخلاف گذشته، به هم نزدیک می شوند. مه لقا (سارا خوئینی ها) نیز در غیاب کریم، با سیروس (حسام نواب صفوی) شراکت خود را ادامه می دهد و مزون جدیدی به نام «پاریس» افتتاح می کند. وی همچنین نام خود را به «ویدا شاهانی» تغییر می دهد.

از دیگر رویدادهای قسمت چهل و نهم کلاه پهلوی می توان به حضور «تقی ارانی» از اعضای گروه موسوم به «پنجاه و سه نفر» در سریال اشاره کرد. نقش این شخصیت در سریال کلاه پهلوی توسط «پرویز نیک نژاد» ایفاء شده است. او برادر «اسدالله نیک نژاد» کارگردان فیلم سینمایی لاله است.

این سریال در 54 قسمت به کارگردانی «سیدضیاءالدین دری» و به تهیه کنندگی«محمد رضا تخت کشیان» در شبکه یک سیما ساخته شده و سیزده ماه از آغاز پخش آن می گذرد. پخش کلاه پهلوی تا  پایان آبان ماه امسال ادامه خواهد داشت. سایت اختصاصی سریال هر روز اطلاعات و مطالب مختلفی را درباره این سریال منتشر می کند.

انتهای پیام/ ب. ب 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.