شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۲

«مرد آهنی» دستمزد 50 میلیون دلاری خود را تایید کرد

رابرت دونی

سینما پرس- گروه سینما/ رابرت دونی جونیور خبر دستمزد 50 میلیون دلاری خود برای بازی در فیلم پرفروش «انتقام‌ جویان» را تایید کرد.

به گزارش سینما پرس، رابرت دونی جونیور؛ بازیگر مجموعه آثار دنباله‌دار «شرلوک هلمز» (Sherlock Holmes) و «مرد آهنی» (Iron Man) پس از گذشت یک سال از اکران موفقیت‌آمیز فیلم سینمایی «انتقام جویان» (The Avengers) در گیشه، سرانجام دریافت دستمزد 50 میلیون دلاری خود برای بازی در این فیلم پرفروش را تایید کرد.

 

بنابر گزارش هالیوود ریپورتر، رابرت دونی که در فیلم سینمایی «انتقام جویان» در نقش «مرد آهنی» بازی کرده است درباره دستمزد بالای خود گفت که حضور من در این فیلم یک هزینه استراتژیک و راهبردی است.

 

فیلم سینمایی «انتقام جویان» که شخصیت‌های آن را ابر قهرامانان «مارول» مانند «مرد آهنی» (رابرت دونی جونیور)، «ثور» (کریس همسورث)، «کاپیتان آمریکا» (کریس اوانس) و «هالک» (مارک روفالو) تشکیل می‌دهند با اکران در سال 2012 میلادی با فروشی برابر با یک میلیارد و 511 میلیون دلار عنوان سومین فیلم پرفروش تاریخ سینمای جهان را به خود اختصاص داد.

 

جدیدترین اثر رابرت دونی «مرد آهنی 3» نام دارد که در حال حاضر روی پرده سینماهای جهان است و تا به امروز توانسته فروشی برابر با 345 میلیون دلار را برای خود رقم بزند.

 

انتهای پیام/م/ن.ف

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.