سه‌شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۸

توسط «سازمان سینمایی سوره»؛

«هیس، هیچی نیس!» آماده پخش تلویزیونی شد

سریال «هیس، هیچی نیس!»

سینماپرس: مجموعه نمایشی «هیس٫ هیچی نیس!» به تهیه‌کنندگی حمیدرضا عطارد بعد از طی فرایند پس تولید آماده پخش از تلویزیون شده است.

به گزارش سینماپرس، سریال نمایشی «هیس، هیچی نیس!» به تهیه‌کنندگی حمیدرضا عطارد و کارگردانی حسین حقانی با نگاهی طنز به رویدادهای تاریخی جهان ساخته شده است و اثری اقتباسی است که از کتاب ۱۵ جلدی «سرگذشت استعمار» مهدی میرکیایی بهره گرفته است.

این مجموعه با گذشت ۶ ماه از آغاز تولید و طی کردن فرایند پس تولید آماده نمایش شده است و به زودی از یکی از شبکه های سیما روی آنتن می‌رود.

قصه های «هیس هیچی نیس» در فضایی فانتزی روایت و به تصویر کشیده می شود و از آیتم‌های مختلفی از جمله دادگاه، استعدادیابی، سراشپز، تاریخ کاغذی و … تشکیل شده که آیتم سراشپز ترکیبی از کار رئال و عروسکی است.

این مجموعه نخستین محصول مرکز تولیدات نوجوان سوره است که توسط سازمان سینمایی سوره برای مخاطب نوجوان تولید شده است.

در «هیس، هیچی نیس!» از بازیگران تئاتری بهره گرفته شده است که ۱۵ بازیگر اصلی و ۲۰ بازیگر فرعی را شامل می شوند.

مجید امیری، علی فرحناک، حمید لاجوردی، ماشالله کوهستانی، مهدی برقعی، مجید بخششیان، محمد حاج بابایی، مهناز رودساز، مهدی ملاک و جواد پیروزی از جمله این بازیگران هستند.

زینب یزدانی سرپرست پژوهشگران و مجید بخششیان و مهناز رودساز نویسنده فیلمنامه این مجموعه هستند که فصل نخست آن در ٢۶ قسمت به نگارش درآمده است.

سازمان سینمایی سوره، مرکز تولیدات نوجوان را با هدف تمرکز بر مخاطبان کودک و نوجوان و به عنوان یکی از بازوهای تولید آثار هنری خود تأسیس کرده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.