چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۳

تهیه‌کننده سریال پاسخ داد؛

علت تاخیر دوباره در پخش سریال «سنجرخان» چه بود؟

سریال «سنجرخان وزیری»

سینماپرس: سریال «سنجرخان» قرار بود از ۲۴ بهمن‌ماه به آنتن شبکه یک سیما برسد و این اتفاق نیفتاد؛ حسین جلالی از علت این تعویق پرده برداشت و به پخش هر شبی سریال نیز اشاره کرد.

به گزارش سینماپرس، چند روز گذشته خبری اعلام شد که سریال «سنجرخان» به کارگردانی محمدحسین لطیفی قرار است از ۲۴ بهمن‌ماه پخش خود را آغاز کند اما این اتفاق نیفتاد.

حسین جلالی تهیه‌کننده این مجموعه تلویزیونی به تسنیم گفت: سریال «سنجرخان» از فردا شب ساعت ۲۲:۱۵ روی آنتن خواهد رفت و هر شب تا ماه رمضان پخش این سریال ادامه پیدا می‌کند. اما تداوم پخش سریال «مستوران» که دو قسمت از آن باقی مانده بود، تنها دلیل پخش نشدنِ «سنجرخان» در موعد اعلام شده بود و دلیل دیگری نداشت.

وی افزود: امیدوارم مردم این سریال را دوست داشته باشند و از کردستان و قهرمانان کُرد به واسطه پخش این سریال به نیکی یاد کنند. چرا که کردستان سرزمین قهرمانان است؛ نقطه به نقطه کردستان مملوء از قهرمانان بزرگی است که می‌توان درباره آنها سریال‌ها و فیلم‌های جذابی است. من افتخار داشتم یکی از این قهرمانان بزرگ را معرفی کردم تا شروعی باشد برای معرفی دیگر قهرمانان کردستان که در طول تاریخ دستاورهای ارزشمند و جاودانه‌ای از خودشان به جای گذاشتند.

«سنجرخان» روایتی از یک قهرمان کرد با همین نام است که نقش او را فرشید گویلی بازیگر محلی کُردزبان ایفا می‌کند. در این سریال محل زندگی و رشادت‌های قهرمانان کردستان بازنمایی شده است و بازیگران چهره و شناخته شده هم در آن حضور دارند که از جمله آنها می‌توان به قطب الدین صادقی، محمود پاک‌نیت، احمد نجفی، جلیل فرجاد، پیام دهکردی و علی اوسیوند اشاره کرد.

تولید این سریال از سال ۱۳۹۹ کلید خورد و بعد از چند سال به اتمام رسید. در طول ساخت نیز به دلیل نبود بودجه و مشکلات مختلف چند باری تولید آن متوقف شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.