سه‌شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۷

برای «چهل و دومین جشنواره فیلم فجر»؛

بخش «تجلی اراده ملی» فراخوان منتشر شد

پنجمین روز از چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر

سینماپرس: دبیرخانه چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر فراخوان بخش تجلی اراده ملی این رویداد را منتشر کرد.

به گزارش سینماپرس، متن فراخوان بخش تجلی اراده ملی چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر منتشر شده، به این شرح است:

با استعانت از خداوند قادر متعال، بخش تجلی اراده ملی چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر ضمن دعوت از ارگان‌ها، نهادها، وزارتخانه‌ها، موسسات و سازمان‌های دولتی و خصوصی، با شرایط ذیل برگزار می‌شود.

ارگان‌ها می‌توانند ضمن بررسی آثاری که در بخش مسابقه سودای سیمرغ جشنواره پذیرفته شده‌اند، به فیلم‌های منتخب از نگاه خود با توجه به اولویت‌های موضوعی سازمان متبوع جوایزی اهدا کنند.

هیات‌داوران هر سازمان مشتمل بر سه نفر از کارشناسان فرهنگی و هنری است که حضور یک نفر از داوران از میان کارگردانان، بازیگران، تهیه‌کنندگان، مدرسان و منتقدان سینما و یا یکی از مشاغل اصلی فنی در سینما با صلاحیت علمی و هنری و ۲ نفر از کارشناسان سازمان مذکور خواهد بود.

پس از درخواست تقاضا از سوی سازمان‌ها، چگونگی مشارکت از سوی جشنواره بررسی و حداکثر ۱۵ سازمان انتخاب و اعلام خواهد شد. سازمان‌های منتخب ضروری است نسبت به تکمیل فرم شرکت و مشخصات نماینده تام‌الاختیار و بارگذاری مشخصات سازمان ذیربط با آرم سازمان و رزومه هیات داوران در سامانه جشنواره اقدام کنند.

در مراسم اهدای جوایز بخش تجلی اراده ملی که به صورت جداگانه و با حضور مقامات و روسای سازمان‌ها و نهادها برگزار خواهد شد، نماینده هیات داوران یا بالاترین مقام سازمان برای اهدای جایزه در جایگاه حضور خواهند یافت و بیانیه‌های هیات داوران، تنها از طریق روابط عمومی جشنواره در رسانه‌ها منتشر خواهد شد.

ارگان‌ها و سازمان‌های متقاضی می‌توانند برای ارتباط و دریافت فرم تقاضا با داشتن معرفی نامه از ارگان مربوطه به دبیرخانه جشنواره به نشانی تهران خیابان ولی عصر نرسیده به توانیر نبش کوچه لنکران ساختمان دبیرخانه و شماره تماس ۸۸۱۹۴۲۳۵ ارتباط بگیرند.

آخرین مهلت درخواست و تکمیل فرم ۳۰ آذر ۱۴۰۲ است و این تاریخ تمدید نخواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.