پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۳

جانی دپ:

من از طرف هالیوود بایکوت نمی‌شوم زیرا اصلا نیازی به هالیوود نداریم!

جانی دپ

سینماپرس: جانی دپ بازیگر شناخته شده هالیوودی در نشست خبری اکران فیلم افتتاحیه جشنواره کن گفت من دیگر نیازی به هالیوود ندارم، همه من را می‌شناسند.

به گزارش سینماپرس، دیروز در مراسم افتتاحیه جشنواره کن جانی‌دپ که همراه ژان دوبری کارگردان دیر رسید و در مقابل رسانه گفت من نیازی به هالیوود ندارم.

پس از اکران جهانی فیلم افتتاحیه جشنواره فیلم کن، جانی دپ که قرار بود برای حضور در کنفرانس خبری حاضر شود تقریباً نیم ساعت دیر به مراسم رسید که از سوی خبرنگاران با انبوهی از سئوال‌های مختلف روبرو شد.

اصلی‌ترین سئوال رسانه‌ها از این هنرپیشه شناخته شده عرصه فیلمسازی درباره محرومیتش پس از ماجرای دادگاه‌های انگلستان بود و بیشتر سئوال‌ها با پاسخ‌هایی جالب داد.

دپ درباره این اتفاق افزود: «البته، وقتی از شما خواسته می‌شود که از فیلمی که در آن بازی می‌کنید (جانوران شگفت‌انگیز: اسرار دامبلدور) کنار بکشید، به این دلیل که نمی‌خواهید در میان هواداران خودتان خوب جلوه کنید، احساس خوبی نیست و فکر می‌کنید که تحریم شده‌اید. اما نکته اینجاست که من امروز احساس تحریم شدن از سوی فعالان یا برخی همکاران می‌کنم، مشخص می‌گویم که خیر. چون باید بدانید که من از طرف هالیوود بایکوت نمی‌شوم زیرا اصلا نیازی به هالیوود نداریم.

او افزود: «این زمان بسیار عجیب و خنده‌داری است، جایی که همه دوست دارند خودشان باشند، اما نمی‌توانند چون باید در صف فرد مقابلشان قرار بگیرند، شما می‌خواهید چنین زندگی کنید. بهترین ها را برایت آرزو می کنم، من جایی آن طرف خواهم بود.»

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.