دوشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۹

در راستای تجلیل از هنرمندان جانباز انقلاب اسلامی؛

«معاون امور هنری» به دیدار «مهدی متوسلی» رفت

مهدی متوسلی

سینماپرس: معاون امور هنری و مدیرکل هنرهای نمایشی با مهدی متوسلی دیدار و از او برای سه دهه حضور در فرهنگ و هنر تجلیل کردند.

به گزارش سینماپرس، محمود سالاری، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، کاظم نظری، مدیرکل هنرهای نمایشی و محمود فرهنگ، مدیر کانون تئاتر دینی، با حضور در منزل مهدی متوسلی، نویسنده، تهیه‌کننده و جانباز دفاع مقدس از این هنرمند دیدار کردند.

مهدی متوسلی، نویسنده و تهیه‌کننده تئاتر با اشاره به فراگیری کرونا در دو سال گذشته از لزوم ادامه حمایت ها از هنرمندان عرصه های مختلف اشاره کرد و از آمادگی خود برای اجرای موسیقی نمایشی جدید و اجرای «خورشید کاروان» خبرداد.
محمود سالاری، معاون امور هنری با اشاره به نمایش «خورشید کاروان» گفت: استقبال مخاطبان از نمایش «خورشید کاروان» طی ۳۰ سال اجرای این اثر، یکی از مهم‌ترین نکات آن است. شما از جانبازان گران‌قدر دوران دفاع مقدس هستید و امیدواریم به‌زودی شاهد اثری فاخر و جدید از شما در عالم تئاتر این کشور باشیم.

«معاون امور هنری» به دیدار «مهدی متوسلی» رفت

کاظم نظری در ادامه این دیدار ضمن اهمیت پاسداشت مقام والای جانبازان با اعلام آمادگی برای حمایت از تولید آثار جدید توسط مهدی توسلی گفت: شما نمایشی را خلق کردید که هنوز در شهرهای ایران توسط گروه‌های مختلف برای زنده‌ نگه‌ داشتن یاد و خاطره سیدالشهدا روی صحنه است و با قلم شیوایی که دارید در نمایش‌های آیینی تاثیرات بسزایی گذاشتید.
مهدی توسلی از باسابقه‌ترین فعالان تئاتری ایران است و از نمایش‌های به‌یادماندنی این نویسنده می‌توان به «خورشید کاروان»، «اذان صبح»، «پنجره فولاد»، «زخم مدینه»، «از خاک تا افلاک»، «سرداران» و اجرای ارکستر «هلال کاروان» و... اشاره کرد.
معاون امور هنری و مدیرکل هنرهای نمایشی در پایان این دیدار با اهدای لوح تقدیر از مهدی متوسلی هنرمند جانباز کشور تجلیل و قدردانی کردند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.