شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۲

با انتخاب اعضای هیئت مدیره‌ در دوره جدید؛

«عباس جهانگیریان» رئیس انجمن نویسندگان کودک و نوجوان شد

عباس جهانگیریان

سینماپرس: اعضای جدید هیات‌مدیره و بازرسان انجمن نویسندگان کودک و نوجوان معرفی شدند.

به گزارش سینماپرس، اعضای هیئت مدیره‌ در دوره جدید، عباس جهانگیریان را به‌ عنوان رئیس و افسون امینی را به‌ عنوان نایب‌ رئیس هیئت مدیره‌ انتخاب کردند.

اعضای هیئت مدیره‌ انجمن پس از انتخاب رییس و نایب‌ رئیس هیئت مدیره، سولماز خواجه‌وند را به‌ عنوان دبیر انجمن و محمدرضا مرزوقی را به‌ عنوان خزانه‌دار انجمن برگزیدند.

در این جلسه علاوه بر برگزیدگان مذکور، مهدی حجوانی، مرجان فولادوند، سیدعلی کاشفی‌خوانساری، شهلا انتظاریان و زهره مسکنی دیگر اعضای هیئت مدیره، فریدون عموزاده‌خلیلی و محمود برآبادی اعضای هیئت مدیره انجمن در دوره قبل که در این دوره نامزد نشده بودند و جعفر توزنده‌جانی و مناف یحیی‌پور بازرسان انجمن در این دوره نیز حضور داشتند.

در آغاز نخستین جلسه‌ هیئت مدیره‌ انجمن که برای تحویل و تحول مسئولیت از هیئت مدیره‌ قبلی به هیئت مدیره‌ جدید، طبق روال با حضور اعضای دو هیئت مدیره تشکیل شد، مناف یحیی‌پور دبیر پیشین انجمن، گزارشی از برگزاری مجمع عمومی، مراحل اطلاع‌رسانی و انتخاب اعضای هیئت مدیره و بازرسان در مجمع عمومی ارائه کرد.

فریدون عموزاده‌ خلیلی رئیس هیئت مدیره‌ در دوره قبل نیز طی سخنانی ضمن تبریک به منتخبان مجمع عمومی به‌ عنوان اعضای هیئت مدیره‌ و بازرسان و آرزوی موفقیت برای آنان، از زحمت‌های اعضای هیئت مدیره‌ قبلی تشکر کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.