پنجشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۲

در تالاروحدت؛

«پژمان بازغی» مجری اختتامیه جشنواره فیلم شهر می‌شود

پژمان بازغی در فیلم سینمایی «تیغ و ترمه»

سینماپرس: مراسم پایانی هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر با اهدای جوایز در بخش های مختلف و با اجرای پژمان بازغی و مژده خنجری در تالار وحدت برگزار می‌شود. به گزارش ستاد خبری هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر

به گزارش سینماپرس، اختتامیه هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر، جمعه ۳۱ تیرماه ساعت ۱۷ با اهدای جوایز در بخش های سینمایی و ویدئویی، پویانمایی، کوتاه و نیمه بلند داستانی، مستند و بین‌الملل و مراسم جنبی برگزار خواهد شد.
در این مراسم که با دو زبان فارسی و انگلیسی توسط پژمان بازغی و مژده خنجری اجرا خواهد شد، نکوداشت «مرحوم نادر طالب‌زاده» و بزرگداشت هنرمندان «فاطمه گودرزی» و «عبدالرضا اکبری» از برنامه‌های مهم این مراسم است. همچنین در بخش نکوداشت از همسر «شهید دکتر مهدی وریجی» به پاس خدمت در روزگار کرونایی و سهیلا جوادی، همسر «مرحوم علی سلیمانی» بازیگر فقید تئاتر، سینما و تلویزیون و در بخش خدمات شهری، از «امیرمسعود استادحسین» به پاس خدمات فرهنگی، هنری، اجتماعی و خدمت رسانی به شهروندان تهرانی تقدیر خواهد شد.
در این مراسم کنسرت (ارکستر سنتی) اقوام نواحی ایران به سرپرستی پیمان بزرگ‌نیا اجرا خواهد شد و تولیدات گرافیکی و موشن مراسم نیز بر عهده ابوذر حیدری است؛ این برنامه به کارگردانی مژگان زرگر خواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.