سه‌شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۹

پژمان جمشیدی:

هرچه ما در بطن شکل‌گیری داستان فیلم‌ها عمیق‌تر شویم آینده روشن‌تری را از سینما و تلویزیون خواهیم داشت

پژمان جمشیدی در مراسم افتتاحیه هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر

سینماپرس: پژمان جمشیدی بازیگر «زیرخاکی» این سریال را نقطه عطف دنیای بازیگری خود خواند و عنوان کرد ژاله صامتی در این راه او را کمک کرده است.

به گزارش سینماپرس، پژمان جمشیدی بازیگر سریال «زیر خاکی» که به همراه ژاله صامتی جایزه بهترین بازیگران بخش سریال‌های تلویزیونی و نمایش خانگی هشتمین جشنواره فیلم شهر را کسب کردند و در مراسم افتتاحیه این جشنواره با گریم سریال «آفتاب‌پرست» ساخته برزو نیک‌نژاد حاضر شد، به مهر عنوان کرد: هرچه ما در بطن شکل‌گیری داستان فیلم‌ها عمیق‌تر شویم آینده روشن‌تری را از سینما و تلویزیون خواهیم داشت.

وی گفت: اصولاً برگزاری جشنواره‌ها اتفاق بزرگی است و هرچه جشنواره‌های سینمایی با کیفیت برگزار شوند در روند هرچه بهتر فیلم‌های سینمایی و آثار تلویزیونی تأثیر دارند. در سطح دنیا جشنواره‌هایی داریم که معتبر هم نیستند اما جوایزشان در اینجا به چشم می‌آید؛ در اینجا به نکته می‌رسیم که چرا در کشورمان جشنواره‌هایی برگزار نشود که اعتبارشان از آن‌ها بیشتر است و جشنواره فیلم شهر از همان جشنواره‌های معتبر در سطح کشور است، هرچه ما در بطن شکل‌گیری داستان فیلم‌ها عمیق‌تر شویم آینده روشن‌تری را از سینما و تلویزیون خواهیم داشت.

بازیگر فیلم «علف‌زار» درباره سریال «زیرخاکی» عنوان کرد: این سریال یکی از کارهای است که بسیار دوستش دارم. این سریال نقطه عطف دنیای بازیگری من است. این گروه به خاطر داشتن کارگردان خوش ذوق و با اخلاق بسیار دوست داشتنی هستند. حضور ژاله صامتی به عنوان بازیگر نقش مقابل من در هر چه بهتر شدن کار کمک بزرگی کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.