چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۸

مهدی فقیه:

سینما قدرت شگفت‌انگیزی دارد که ما هرگز ار آن استفاده نکرده‌ایم/هرگز در قبال توهین‌های غرب پاسخ کوبنده‌ای در آثار سینمایی خود نداشته‌ایم

محمدرضا آهنج و مهدی فقیهی در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس

سینماپرس: مهدی فقیه گفت: در حال حاضر مشغول بازی در سریال «سلمان فارسی» به کارگردانی داوود میرباقری هستم و این حضور برایم افتخار است، اثر با کیفیت بالایی در حال ساخت است و به امید خدا محصول نهایی در شان مردم خواهد بود.

به گزارش سینماپرس، مهدی فقیه در گفت‌وگو با میزان پیرامون فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر مشغول بازی در سریال «سلمان فارسی» به کارگردانی داوود میرباقری هستم و این حضور برایم افتخار است، اثر با کیفیت بالایی در حال ساخت است و به امید خدا محصول نهایی در شان مردم خواهد بود.

وی در همین راستا ادامه داد: این سریال از جمله آثار طولانی مدت و به نوعی اثری ملی محسوب می‌شود، سریال سلمان فارسی از جمله آثار ماندگار تاریخ تلویزیون خواهد شد و مطمئن باشید یک سر و گردن از تمامی آثار تاریخی که تاکنون ساخته شده بالاتر است.

فقیه: میرباقری مدیریت درستی در کارگردانی دارد

بازیگر سریال «سلمان فارسی» درباره کیفیت این سریال اضافه کرد: همه چیز در این پروژه برنامه ریزی شده است، اثر به خوبی مدیریت می‌شود و در راس آن میرباقری کاملا بر امر تولید مشرف است، تحقیقات فراوانی روی سریال صورت گرفته و امید دارم که در زمان پخش یکی از بهترین های تلویزیون در سالهای اخیر باشد.

فقیه درباره سایر فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری اضافه کرد: واقعیت امر به دلیل کرونا کمتر کار می‌کنم و سعی می‌کنم گزیده کار باشم، واقعیت امر تا وقتی کرونا به طور کامل تمام نشود همواره سر هر کاری تن و بدنم می لرزد.

این بازیگر پیشکسوت سینما تاکید کرد: ما نیاز به سینما داریم و مولفه سینما علم و هنر است، در واقع با سینما به نوعی علم یاد می‌گیریم و این بسیار مهم است، سینما قدرت شگفت‌انگیزی دارد که ما هرگز ار آن استفاده نکرده‌ایم، ببینید غرب مدتهاست که در حال ساخت فیلم‌های ضد دینی علیه ما است اما ما تا به امروز در قبال این هجمه‌ها چه گامی در تولید آثار سینما برداشته‌ایم.

فقیه خاطرنشان کرد: تاریخ و ظهور و فرهنگ نهفته در دین اسلام سراسر شگفتی و زیبایی است که سالهاست غرب سعی دارد با ساخت فیلم‌های متعدد این زیبایی را تخریب کند اما ما هرگز در قبال این توهین‌ها پاسخ کوبنده‌ای در آثار سینمایی خود نداشته‌ایم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.