سه‌شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۶

سیاوش چراغی‌ پور:

همیشه از کار کردن با کارگردانان کار اولی استقبال می کنم زیرا حرف های تازه و جذابی برای گفتن دارند

سیاوش چراغی پور در نشست خبری فیلم سینمایی «ملاقات خصوصی»

سینماپرس: سیاوش چراغی‌ پور گفت: به واسطه فعالیت همیشگی من در فیلمهای کوتاه و همکاری با کارگردانان جوان و خوش ذوق سینما همیشه از کار کردن با کارگردانان کار اولی استقبال می کنم زیرا حرف های تازه و جذابی برای گفتن دارند.

به گزارش سینماپرس، سیاوش چراغی‌ پور در گفت‌وگو با میزان پیرامون ایفای نقش جدی در سینما گفت: شاید در عرصه تصویر و سینما در نقش های جدی کمتر دیده شده ام اما من پیشتر هم سابقه بازی در نقش‌های جدی و درام را داشته‌ام، خوشبختانه توانستم طی این سالها توانایی خود در ایفای آثار کمدی و تراژدی را به خوبی به نمایش بگذارم و نشان دهم که می‌توانم در هر کاراکتر ظاهر شوم.

کارگردانان و فیلمنامه‌ها هستند که موفقیت یک بازیگر را تضمین می‌کنند

وی در همین رابطه ادامه داد: من به عنوان یک بازیگر فعالیت می کنم و این کارگردان و فیلمنامه است که تعیین می‌کند که یک بازیگر باید چه سویه، توانایی و یا درک خود از بازیگری را به نمایش بگذارد. طبیعتا به عنوان یک بازیگر به پروژه دعوت می‌شوم و بسته به حجم و رنگ نقش آنچه که باید را در قالب آن کاراکتر پدید می‌آورم.

این بازیگر سینما و تئاتر در همین راستا اضافه کرد: بسیار دوست دارم که دوستان کارگردانی که صرفا از من کار طنز دیده اند نمونه کارهای جدی‌ام را هم ببینند تا شاید در ادامه راه بازیگری‌ام اتفاقات بهتری برایم بیفتد.

اولویت من برای انتخاب نقش فیلمنامه خوب است

چراغی‌ پور درباره اولویت خود در انتخاب نقش افزود: فارغ از اینکه یک اثر و نقش کمدی و یا جدی باشد، الویت اول من برای پذیرش نقش فیلمنامه اثر است، فیلمنامه خوب گاها می‌تواند کمدی بوده و یا بلعکس یک درام جدی، جنایی و معمایی باشد.

این بازیگر پیشکسوت تئاتر ادامه داد: برای من مهم فیلمنامه خوب و نقشی است که به من پیشنهاد می شود، اگر این دو اتفاق بیفتد و حالم سر کار خوب باشد به هیچ وجه فکر نمی کنم که کار در چه ژانری نوشته شده است.

چراغی‌ پور درباره همکاری با کارگردانان کار اولی اظهار کرد: به واسطه فعالیت همیشگی من در فیلمهای کوتاه و همکاری با کارگردانان جوان و خوش ذوق سینما همیشه از کار کردن با کارگردانان کار اولی استقبال می کنم زیرا حرف های تازه و جذابی برای گفتن دارند.

با کارگردانان فیلم کوتاه ارتباط بسیار خوبی دارم

چراغی پور در همین رابطه خاطرنشان کرد: خلق و خو و روحیه من به واسطه همکاری همیشگی با کارگردانان فیلم کوتاه خوب و همراستا بوده و اتفاقا از همکاری با کار اولی ها ذوق زده می شوم زیرا می‌دانم که با انرژی و ایده های فراوانی برای اثبات خود در سینمای حرفه ای هستند و من هم سعی می کنم سهم خودم را در این راه ادا کنم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.