دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۳

جوان گرایی در رسانه ملی؛

«محسن برمهانی» معاون سیما شد

محسن برمهانی در رونمایی از منشور مستند انقلاب اسلامی

سینماپرس: پیمان جبلی طی حکمی، محسن برمهانی را به عنوان معاون سیما منصوب کرد.

به گزارش سینماپرس، محسن برمهانی مدیرکل تأمین برنامه‌های خارجی و رسانه بین الملل سیما طی حکمی از سوی پیمان جبلی رئیس سازمان صدا و سیما به عنوان معاون جدید سیما منصوب شد. پیش از این حمیدرضا شاه آبادی ۱۶ مهرماه سال ۱۳۹۹ این مسئولیت را برعهده گرفته بود.

برمهانی دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد تهیه‌کنندگی سازمان صداوسیما است و دبیری شورای فیلم و سریال سازمان صداوسیما، مسئولیت کمیته تأمین و پخش ستاد انتخابات سازمان صداوسیما، عضویت در کمیته بازرگانی فیلم سینمایی سازمان صداوسیما، مسئولیت کمیته تأمین و پخش ستاد انتخابات سازمان صداوسیما، عضویت در شورای ارزیابی برنامه‌های شبکه‌ پرس‌تی‌وی، مدیریت مرکز بین‌الملل هنر و رسانه سازمان اوج، عضویت در شورای برگزاری و سیاستگذاری کنفرانس افق نو در بیروت و...از جمله سوابق مدیریتی او به شمار می‌رود.

پیمان جبلی رئیس سازمان صدا و سیما در حکمِ معاون جدید سیما آورده است:

پیگیری تحول در رویکرد، محتوا و سازوکارهای معاونت سیما در جهت هویت‌محوری و عدالت‌گستری؛ شکوفاسازی ظرفیت‌های نرم‌افزاری و سرمایه انسانی داخل سازمان، پایش و پالایش فرهنگ و دانش سازمانی در سیما، متناسب با ضرورت‌های نقش‌های رسانه‌ملی به عنوان دانشگاه آگاهی و معرفت عمومی، آوردگاه تبیین، قرارگاه امید، نشاط و آسایشگاه زیبایی و هنر. بازآرایی، سازماندهی و ارتقای مراحل طراحی، اجرا و پخش در چرخه تولید و جانمایی نیروها و واحدها متناسب با اقتضائات دوره تحول.

توجه ویژه به فرآیند طراحی و تولید آثار نمایشی و سرگرمی در قالب‌های متنوع برای افزایش کمّی و ارتقای کیفی و محتوایی با بهره‌گیری از ظرفیت‌های ارزشمند انسانی و سرمایه‌های هنری اصیل. ساماندهی چرخه‌های اداری و مالی در جهت شفافیت و سلامت بیشتر فرآیند تولید و روان‌سازی تعاملات رسمی و حرفه‌ای و کاهش هزینه‌های زمانی و مالی.

رفع تشتت و ایجاد هم‌آهنگی و هم‌افزایی بین شبکه‌ها در مسیر سیمای تراز انقلاب اسلامی. ایجاد بسترها و سازوکارهای مناسب تعامل با ظرفیت‌های گسترده بیرون سازمان و شکستن انحصارات و حلقه‌های بسته در تولید و انتشار محتوا.

سامان‌بخشی به شبکه‌های سیما با هدف اجتناب از تعدد و تکثر غیرمفید شبکه‌ها و ارتقای کمّی و کیفی مخاطبان. تعامل فعال با معاونت‌های استان‌ها، صدا، سیاسی، برون‌مرزی و مجازی برای استفاده هم‌افزا و حداکثری از امکانات تولیدمحتوا در سازمان.

استفاده بهینه از ظرفیت‌های بین‌المللی و مجازی برای استفاده هم‌افزا و حداکثری از امکانات تولید محتوا در سازمان.

شنیده‌ها حاکی از آن است، طی روزهای آتی، احکام دیگری از مسئولان جدید در صدا و سیما منتشر و مدیران جدید برخی شبکه‌های تلویزیونی معرفی خواهند شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.