یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۲

پیمان جبلی:

شهدا ناظر رفتار ما هستند/هر رفتاری که داشته باشیم نخواهیم توانست دین شهید را ادا کنم

پیمان جبلی؛ صدا و سیما

سینماپرس: رییس صداوسیما در مراسم تجلیل از خانواده‌های شهدا مطرح کرد که افتخار رسانه ملی در دوره جدید این است که مزین به ستاره‌هایی چون شهدا باشد.

به گزارش سینماپرس، مراسم بزرگداشت مادران و همسران شهدا امروز صبح در مرکز همایش‌های صداوسیما برگزار شد که با حضور پیمان جبلی رییس صداوسیما، قاضی زاده معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید، مسعود ده‌نمکی، محمدحسین لطیفی و جمعی از خانواده‌های شهدا همراه بود.

محمدرحمان نظام اسلامی اجرای این برنامه را بر عهده داشت.

جبلی در ابتدای این مراسم روی صحنه رفت و در ابتدای سخنانش گفت: خدا را شکر می‌کنیم که امروز افتخار پیدا کردیم میزبان قدوم مبارک شما باشیم.

وی اضافه کرد: من در جمع‌های زیادی صحبت کردم و صحبت در جمع برای من کار سختی نیست، ولی وقتی فکر کردم در جمع همسران و مادران شهید و بزرگوار چه می‌توان گفت غیر از ناتوانی و سرگردانی در بیان مطالب چیزی ندارم عرض کنم.

رییس صداوسیما عنوان کرد: شما عزیزترین داشته خود را داده‌اید و ایثار کردید ما چه داریم در برابر شما بدهیم. شهدا ناظر رفتار ما هستند همانطور که شما ما را به درستی مورد قضاوت قرار می‌دهید.

وی گفت: شهید نگران و منتظر ماست، شهید طلب بشارت می‌کند که آیا دیگران به آن‌ها رسیده‌اند یا خیر.

جبلی اظهار کرد: ما هر رفتاری که داشته باشیم نخواهیم توانست دین شهید را ادا کنم. شما با شهید همدم و همراه بودید و هم زندگی و هم زیست بودید و ما نخواهیم توانست حق شما را ادا کنیم. اما بر ما واجب است این شاخص را جلوی چشمان بگذاریم تا یادآوری کنیم در چه مسیری باید قدم برداریم. فراموش نکنیم در چه جایگاهی باید حرکت کنیم. مادری در مراسمی عکس سه شهید خود را به من دادند و گفتند این را بالای میزم بگذارم.

رییس صداوسیما گفت: در دوره ریاست جدید در صداوسیما در این دوره تحولی، افتخارمان به این است که قاب تصویر رسانه ملی دائم مزین به این ستاره‌ها باشد. ما می‌دانیم از شما چه تحویل گرفتیم، صاحب رسانه شما هستید و ما امانت‌دار شما هستیم.

وی در پایان سخنانش بیان کرد: امروز افتخار پیدا کردم در این جلسه خدمت برسم و جمله‌ای غیر از عرض شرمندگی و عرض تقصیر بابت همه کم‌کاری‌ها ندارم. امیدوارم خداوند توفیق دهد قدردان این نعمت و امانت‌دار باشیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.