چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۳

مرتضی شعبانی خبر داد:

«فرمانده» با محوریت حاج قاسم و پایان داعش جلوی دوربین می‌رود

مرتضی شعبانی

سینماپرس: مرتضی شعبانی گفت که به زودی مستندی با عنوان «فرمانده» با محوریت حاج قاسم سلیمانی و پایان داعش جلوی دوربین می‌برد.

به گزارش سینماپرس، مرتضی شعبانی مستندساز و تهیه‌کننده مستند درباره کار جدید به صبا گفت: قرار است به زودی مستندی با عنوان «فرمانده» را تهیه‌کنندگی کنم و این مستند قرار است به زودی جلوی دوربین برود که موضوع و محوریت آن، پایان داعش است. در این مستند سینمایی به تلاش‌های شهید حاج قاسم سلیمانی برای نابودی داعش اشاره می‌شود.

وی افزود: این مستند هم اکنون مراحل پیش‌تولید را پشت سر می‌گذارد.

شعبانی خاطرنشان کرد: این اثر را مرکز مستند حقیقت به همراه مکتب شهید قاسم سلیمانی تولید می کنند که اثری هشتاد دقیقه‌ای خواهد بود. در این مستند هم از تصاویر آرشیوی استفاده شده است هم از تصاویر تولیدی و درباره کارگردانی این مستند نیز باید بگویم بنا به ملاحضاتی هم اکنون نام کارگردان آن رسانه‌ای نمی‌شود.

شعبانی در پایان تاکید کرد: این مستند مصاحبه محور نیست و بسیار کم در آن از مصاحبه استفاده شده است. درباره پخش آن نیز باید بگویم که تلویزیون اصلی‌ترین رسانه‌ای است که پخش چنین کارهایی از طریق آن صورت می‌گیرد، البته تلاش خواهیم کرد از موسسه هنر و تجربه نیز برای پخش کارمان بهره ببریم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.