شنبه ۱۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۵

محمد فیلی:

اینقدر «مختارنامه» پخش شد که همه فکر می‌کنند من فقط در نقش منفی حضور داشتم/آرزوی من این است که در «سلمان فارسی» نقشی مثبت داشته باشم

محمد فیلی

سینماپرس: بازیگر سریال «مختارنامه» گفت: ظاهرا این بار نقشم در سریال میرباقری منفی نیست، البته من نقش منفی زیاد بازی نکردم، اما اینقدر مختارنامه پخش شد که همه فکر می‌کنند من فقط در نقش منفی حضور داشتم.

به گزارش سینماپرس، محمد فیلی در گفتگو با میزان، پیرامون فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: فعلا مشغول بازی در پروژه خاصی نیستم، البته پیشنهاداتی بوده، اما هیچکدام جدی نشده است، این روزها پیشنهادات زیادی برای بازی به من می‌شود باور کنید بعد از خواندن برخی فیلم‌نامه‌ها به خودم می‌گویم این‌ها از لحاظ کیفی چگونه مجوز گرفته اند.

وی در همین راستا ادامه داد: برخی پیشنهادات و فیلمنامه‌ها عجیب‌اند، نمی‌دانم نویسنده به چه چیزی فکر می‌کرده، متاسفانه باید از لحاظ کیفی نظارت بیشتری به فیلمنامه‌ها شود، زیرا نه قصه دارند و نه حرف خاصی برای گفتن مطرح می‌کنند، صرفا مجوز گرفته و ساخته می‌شوند و هیچ عوایدی هم برای یک بازیگر ندارند و بیشتر کارنامه وی را سیاه می‌کنند.

بازیگر سریال «مختارنامه» در همین رابطه اضافه کرد: طی ماه گذشته چندین کار سینمایی به من پیشنهاد شده است، وقتی فیلمنامه را می‌خوانم به خودم می‌گویم این اثر ارزش تله فیلم شدن را هم ندارد چطور به آن می‌گویند سینمایی، بعد می‌فهمم سرمایه‌ای جور شده که به هر صورت باید آن را خرج کنند و برایشان هیچ اهمیتی ندارد که چه محصولی به مخاطب می‌رسد.

وی ادامه داد: البته در این میان آثار خوب هم هستند، به عنوان مثال چندی پیش در فیلم سینمایی هنر تجربه «در دل تاریکی» به کارگردانی محمد احمدی به ایفای نقش پرداختم که اثری کاملا شسته رفته و قابل دفاع بود، اثری که به واسطه تهیه کننده با سابقه با برنامه ریزی بی نظیری تولید شد و طبیعتا به دلیل داشتن فیلمنامه خوب و کارگردانی درست می‌توان به پخش آن امیدوار بود.

بازیگر سریال «روزی روزگاری» با اشاره به حضور در سریال «بهروز افخمی» تاکید کرد: علاوه بر این در سریال «رعد و برق» بهروز افخمی هم حضور داشتم که قرار بود امسال روی آنتن تلویزیون برود، اما متاسفانه پخشش به تعویق افتاد و معلوم نیست در چه زمانی پخش خواهد شد، این سریال اثری است که مخاطب ارتباط خوبی با آن برقرار می‌کند.

وی درباره حضورش در دو سریال «سلمان فارسی» و «حضرت موسی (ع)» اضافه کرد: خوشبختانه حضورم در هر دو سریال قطعی شده و از سیناپس کار هم کمی می‌دانم، اما در هیچکدام از آن‌ها هنوز نوبت به فیلمبرداری بخش‌های من نرسیده است.

فیلی درباره نقش خود در سریال «سلمان فارسی» افزود: خدا را شکر ظاهرا این بار نقشم منفی نیست، البته من نقش منفی زیاد بازی نکردم، اما اینقدر مختارنامه پخش شد که همه فکر می‌کنند من فقط در نقش منفی حضور داشتم، آرزوی من این است که در سریال «سلمان فارسی» نقشی مثبت داشته باشم، حال باید منتظر ماند و دید که میرباقری در نهایت چه تصمیمی برای این کاراکتر خواهد گرفت.

فیلمی در همین رابطه خاطرنشان کرد: کارنامه کاری من نشان داده که همیشه عاشق بازی در نقش‌های متفاوت هستم، اما همه این‌ها به نظر کارگردان بستگی دارد، گاها پیش می‌آید که خودم هم شاید نخواهم نقش منفی بگیرم، اما شاید نقشی خوب نوشته شده باشد که با وجود منفی بودنش نتوان از آن گذشت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.