سه‌شنبه ۱۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۸

ساجد قدوسیان مطرح کرد؛

داوطلبان «یک دو صدا» به ۲ هزار نفر رسید

رادیو ایران

سینماپرس: فصل دهم مسابقه استعدادیابی «یک دو صدا» اوایل اسفند از رادیو ایران پخش می‌شود.

به گزارش سینماپرس، ساجد قدوسیان تهیه‌کننده مسابقه رادیویی «یک دو صدا» رادیو ایران با اجرای نسیم رفیعی با اشاره به اینکه ثبت‌نام این مسابقه که از تاریخ ۱ تا ۱۵ دی ماه انجام شده بود با استقبال رو به رو شده است، به صبا گفت: از آنجا که مساله آموزش را در رادیو، اولویت خود می‌دانیم، در برنامه «یک دو صدا» از فصل اول تا فصل دهم که در حال پیش تولید آن هستیم، محتواهای برنامه را با محوریت آموزش، استعدادیابی و سرگرمی، تهیه و تولید کرده ایم.

به گفته وی، فصل دهم برنامه رادیویی «یک دو صدا» به استعدادیابی در حوزه گویندگی و اجرای رادیویی می‌پردازد.

وی افزود: استعدادیابی در حوزه گویندگی و اجرای رادیویی در برنامه «یک دو صدا» ، تنها با تکیه بر صدای خوب داوطلبان نخواهد بود بلکه سواد عمومی به نسبت این حوزه از جانب شرکت کنندگان، برای ما اهمیت دارد.

او با اعلام اینکه برای شرکت در برنامه با استقبال مخاطبان رادیو ایران همراه بوده اند، بیان کرد: زمان ثبت نام که از اول دی شروع شده و تا پایان روز ۱۵ دی ماه ادامه دارد، تاکنون با استقبال مخاطبان رادیو ایران همراه بوده است و نزدیک به ۲ هزار داوطلب برای شرکت در فصل دهم این برنامه ثبت نام کرده اند.

این تهیه کننده در پایان، با اشاره به این که فصل دهم برنامه «یک دو صدا» از اوایل اسفند، شنبه تا چهارشنبه در ساعت ۲۰ از رادیو ایران پخش می‌شود، گفت: ملاک گزینش افراد در این برنامه استعداد آنها است. برنامه محدودیتی در انتخاب داوطلبان ندارد و از حضور هر فردی که مستحق شرکت در برنامه باشد، در جریان مسابقه استفاده خواهیم کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.