سه‌شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۵

به مناسبت هفته بسیج؛

رونمایی از سیزده عنوان کتاب توسط بنیاد فرهنگی روایت فتح

کتاب‌

سینماپرس: بنیاد فرهنگی روایت فتح به مناسبت هفته بسیج سیزده عنوان کتاب از تازه‌های نشر و عکس خود را با عنوان «فرزندان خمینی(ره)» در مجتمع فرهنگی هنری اسوه رونمایی می‌کند.

به گزارش سینماپرس، به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج انتشارات روایت فتح و انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح سیزده عنوان کتاب با عنوان «فرزندان خمینی(ره)» را با حضور نویسندگان و برخی از مدیران فرهنگی و هنری رونمایی می‌کند.

این کتب که ازجمله تازه‌های نشر انتشارات روایت فتح هستند شامل: «فرشته‌ای که بال نداشت و به بدرقه‌ام بیا به قلم شیرین زارع‌پور»، «حکایت زخم‌ها به قلم الهه آخرتی»، «عباس توام بانو به قلم راضیه تجار»، «بی‌بی سلطنت به نویسندگی محمدهادی زرگری»، «بهار، آخرین فصل به قلم مرتضی اسدی»، «سرباز شهر ممنوعه حسین گلدوست»، «عروس یمن به قلم زینب پاشاپور»، «باران تشنه به نویسندگی مریم شیدا»، «۳۹ کیلو تمام به قلم سمیرا اکبری» و «معجزه رتیان به قلم طاهره کوه‌کن» است.
همچنین در این برنامه از دو مجموعه کتاب عکاسان جنگ با عنوان «بهرام محمدی فر» و «احمد علیزاده نوحی» که از محصولات انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس می‌باشند نیز رونمَایی خواهد شد.

آیین رونمایی «فرزندان خمینی(ره)» روز شنبه ۶ آذرماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۵ در مجتمع فرهنگی و هنری اسوه برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.