دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۵

به کارگردانی «حماسه پارسا»؛

«اکازیون» کلید خورد

سریال اکازیون

سینماپرس: سریال «اکازیون» به کارگردانی حماسه پارسا در حالی در چابهار کلید خورد که در آن تعدادی از کودکان کار نیز حضور دارند.

به گزارش سینماپرس، موضوع سریال «اکازیون» به کارگردانی حماسه پارسا که به تازگی کلید خورده است درباره تقابل خرده بزه های اجتماعی با مفاسد اقتصادی کلان، کودکان کار و مناطق محروم و معرفی طبیعت بکر و جاذبه های گردشگری استان سیستان و بلوچستان است۔

انتخاب بازیگران این پروژه از بین اساتید و هنرمندان حوزه تئاتر و همچنین برای توجه به استعدادهای درخشان از میان جوانان مستعد و علاقه مند به هنر بازیگری صورت گرفته است. علاوه بر این تعدادی از کودکان کار نیز در این سریال نقش آفرینی خواهند کرد.

قرار است تدوین این سریال به صورت همزمان انجام گیرد تا «اکازیون» به زودی در یکی از پلتفرم ها پخش شود.

این سریال برای اولین بار در ایران با سیستم فیلمبرداری آنامورفیک جلوی دوربین رفته است.

به جای خلاصه داستان این سریال آمده است: در دنیایی که همه چیز و همه کس فروشی شده، قیمت خرید شما چند است!؟

حماسه پارسا، امیر دژاکام، بهار قاسمی، حسین پورکریم، لادن ژاوه وند، مهدی آگاهی، مجید پتکی، علیرضا مهران، شهاب خنجری و … نیز بازیگران این سریال هستند.

‌عوامل اصلی این پروژه عبارتند از نویسنده و کارگردان: حماسه پارسا، مجری طرح: محمد گلشن، مدیر فیلمبرداری: اسماعیل نیسی، مدیر هنری: نیلوفر فتاحی، طراح‌ گریم: مهرناز حسینعلی، آهنگسازان: افشین و آرش عزیزی، تدوین: امیر ادیب پرور، صدابردار: علیرضا نوین نژاد، صداگذار: حسین قورچیان، دستیار اول کارگردان: کسری ورقایی، برنامه ریز: مهسا فتحعلی، مدیر تولید: مهدی ابراهیمی، بازیگردان: مهیار شیروانی، عکاس: پانیذ پارسا، مشاور رسانه ای: سیدرضا منتظری.

سود حاصل از این پروژه صرف امور مربوط به کودکان کار خواهد شد۔

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.