جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۹

ادعای جالب سرپرست معاونت امور استان‌های رسانه ملی:

فقدان حضور مدیر برجسته‌ای مانند «علی دارابی» قطعاً برای رسانه ملی دشوار است/ تلاش خواهیم کرد خلأهای موجود را پر کنیم

علی دارابی

سینماپرس: حجت‌الاسلام والمسلمین سید رمضان موسوی مقدم قائم مقام رئیس رسانه ملی بیان کرد که شکوفایی و پیشرفت شبکه‌های استانی محسوس است.

به گزارش سینماپرس، معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، آیین معارفه محمدمهدی رحمتی سرپرست معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما با حضور قائم مقام رئیس رسانه ملی و همچنین مدیران صف و ستاد معاونت امور استان‌ها به صورت ویدیو کنفرانسی برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید رمضان موسوی مقدم قائم مقام رئیس رسانه ملی در این جلسه با اشاره به توسعه شبکه‌های استانی اظهار کرد: خوشبختانه در پنج سال گذشته با سیاستگذاری و ریل‌گذاری مناسبی که برای توسعه شبکه شما و شبکه‌های استانی صورت گرفته است شاهد پیشرفت همه جانبه معاونت امور استان‌ها هستیم.

وی افزود: این پیشرفت‌ها حاصل تلاش همه مدیران معاونت به ویژه علی دارابی است که نقشی تعیین‌کننده داشت.

قائم مقام رئیس سازمان صدا و سیما با بیان اینکه شکوفایی و ارتقای کمی و کیفی شبکه‌های استانی و معاونت امور استان‌ها امری محسوس است، گفت: در حال حاضر مراکز استانی رسانه ملی بسیار متفاوت از قبل فعالیت می‌کنند و همکاری نزدیکی با شبکه‌های سراسری دارند که نشان از ظرفیت بسیار بالای آنهاست.

موسوی مقدم با بیان اینکه برای برداشتن گام‌های بلند، باید مسیر در پیش گرفته در معاونت امور استان‌ها تداوم داشته باشد، اظهار کرد: رحمتی سرپرست جدید معاونت هم ویژگی‌های بسیار برجسته‌ای دارد که جوانی و تجربه توأمان از جمله آنهاست.

وی با اشاره به اقدامات رحمتی در بسیج سازمان عنوان کرد: ۱۳۰ گروه تولیدی در بسیج رسانه ملی ایجاد شده که همه آنها در حال تولید برنامه هستند، با مدیریت رحمتی کارهای بسیار خوبی در بسیج صدا و سیما آغاز شده و حالا این مدیر توانمند با انگیزه بالا و شناخت از مشکلات و ظرفیت‌های مراکز، عهده‌دار مسئولیت معاونت امور استان‌ها شده است.

برای تداوم موفقیت‌ها نیازمند همراهی همه مدیران و برنامه‌سازان هستیم

محمد مهدی رحمتی سرپرست معاونت امور استان‌های صدا و سیما هم در این جلسه با اشاره به تجربه همکاری با بسیاری از مدیران و دست اندرکاران این معاونت در گذشته عنوان کرد: مراکز استانی رسانه ملی با زحمات همین مجموعه به موفقیت‌های خوبی دست یافته و نظم ساختاری پیدا کرده‌اند.

وی افزود: فقدان حضور مدیر برجسته‌ای مانند علی دارابی با ویژگی‌های خاصی که داشت، قطعاً برای رسانه ملی دشوار است اما تلاش خواهیم کرد با استفاده از تجارب گذشته و توانمندی جمع حاضر، خلأهای موجود را پر کنیم.

سرپرست معاونت امور استان‌های رسانه ملی با اشاره به جایگاه ایران اسلامی و سازمان صدا و سیما اظهار کرد: این پیشرفت‌ها و موفقیت‌ها به واسطه خون شهدا و برکات انقلاب اسلامی حاصل شده است. آنچه در معاونت امور استان‌ها به دست آمده نتیجه تلاش شبانه روزی مدیران کل مراکز و همکارانشان و همچنین مدیریت عالی معاونت است.

وی در پایان توضیح داد: برای تداوم این امر و نیز تحول در عملکرد معاونت امور استان‌ها و شبکه‌های استانی نیازمند همراهی همه مدیران و برنامه‌سازان در سراسر کشور هستیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.