جمعه ۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۰

عنایت بخشی:

تئاتری‌ها بیشترین ضربه را از کرونا خوردند و ممکن است سالها پس از این اتفاق نتوانند کمر راست کنند

عنایت بخشی در اختتامیه نخستین جشنواره تولیدات تلویزیونی جام جم

سینماپرس: بازیگر سریال تلویزیونی «ستایش» گفت: با اینکه پیشنهاد بازی داشتم اما بنا به وضعیت فعلی بیماری کرونا آن را نپذیرفتم، ترجیح دادم صبر کنم تا کرونا فروکش کند زیرا در سن من خطر ابتلا بیشتر است.

به گزارش سینماپرس، عنایت بخشی در گفت‌وگو با میزان، پیرامون فعالیت‌های خود در دوران شیوع ویروس کرونا گفت: طی یکسال گذشته تماما در خانه ماندم، با اینکه پیشنهاد بازی داشتم اما بنا به وضعیت فعلی بیماری کرونا آن را نپذیرفتم، ترجیح دادم صبر کنم تا کرونا فروکش کند زیرا در سن من خطر ابتلا بیشتر است.

وی درهمین راستا ابراز کرد: شرایط بیماری کرونا در سال گذشته و امسال به نحوی پیش رفته که ناچارا خانه نشین شده ام و اگر نه هیچ بازیگری نیست که دوست نداشته باشد جلوی دوربین برود، من هم دلتنگ بازیگری هستم، هرچند کار خودم را در بازیگری انجام داده ام اما این عطشی است که هیچگاه سیراب نمی شود، آخرین بار صرفا برای حضور در یک برنامه نوروزی به عنوان «دست در دست» توسط حسین رفیعی دعوت شدم و بعد از مدتها در تلویزیون حاضر شدم و به غیر از آن هیچ پیشنهاد سینما و یا تلویزیونی را قبول نکردم.

وی در همین رابطه اضافه کرد: تا چه حد می توان کار نکرد، هنرمندانی که تنها راه معیشتشان بازیگری و یا حضور در پشت صحنه آثار است چطور خرج خانواده خود را در خواهند آورد. متاسفانه در این موضوع هیچ حمایتی از هنرمندان بیکار صورت نگرفته است.

بخشی پیرامون وضعیت بد عرصه نمایش خاطرنشان کرد: تئاتری‌ها بیشترین ضربه را از کرونا خوردند و ممکن است سالها پس از این اتفاق نتوانند کمر راست کنند. با وضع موجود تئاتر اگر هم روزی بازگشایی شود قطعا تا سالها باید ضرر این دوران کرونایی را جبران نماید.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.