دوشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۰

مرجانه گلچین:

فیلمنامه باید به طور کامل نوشته شود و کل گروه بدانند که با چه اثری روبرو هستند

مرجانه گلچین در شانزدهمین جشن حافظ

سینماپرس: مرجانه گلچین بازیگر سریال بوتیمار درباره نقش آفرینی در این مجموعه تلویزیونی و حواشی آن، توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش سینماپرس، مرجانه گلچین بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگاران جوان، درباره نقش آفرینی در سریال بوتیمار گفت: بوتیمار روایتگر دغدغه‌ها و دلواپسی‌هاست و قصه آدم‌هایی را به نمایش می‌گذارد که دلواپس هستند و خیلی جاها این دلواپسی‌ها به حق است. خانواده سریال بوتیمار نگران این هستند که در آینده‌ای چه اتفاقاتی برایشان خواهد افتاد. وی ادامه داد: در فضای کلی بوتیمار متفاوت بودن را کار می‌بینم. سریال‌های قبلی که بازی کردم هر کدام فضای خودش را داشت. البته بوتیمار قصه عجیب و غریبی ندارد و ماجرایش را در زندگی روزمره‌مان هم می‌بینیم؛ ماجرای آدم‌هایی که با مشکلات بسیاری دست به گریبان هستند و در این شرایط روزگار می‌گذرانند. من نقش مادر خانواده را در این مجموعه دارم؛ مادری که سه فرزند دارد و طبیعتا دغدغه فردای آن‌ها و مسائلی از این دست را در ذهن دارد؛ در واقع نقشی را بازی می‌کنم که دغدغه خانواده را دارد و بسیار همسرش را دوست دارد.

گلچین عنوان کرد: این سریال در دوران کرونا ساخته شد و تجربه این کار برای من متفاوت بود؛ چراکه کار در این شرایط سخت‌تر شده بود. به عنوان مثال در یک پلان ما با ماسک هستیم و بعد در پایان پلان باید ماسک را برداریم و این برداشتن ماسک گریم را ممکن بود به هم بزند. ملاحظاتی این چنینی را باید در بازیمان در نظر می‌گرفتیم و از طرفی بازی با ماسک به شکلی که باید دیالوگ می‌گفتیم کار را سخت کرده بود.

وی افزود: به دلیل شرایط کرونا من با ریسک بالایی در سریال بوتیمار بازی کردم، به دلیل شرایط زندگیم و اینکه باید از مادرم مراقبت کنم ابتدا نمی‌توانستم در هر فیلمی بازی کنم، اما در بین پیشنهاداتی به من شد، کاری را انتخاب کردم که از عوامل مجموعه شناخت داشتم.

بازیگر سریال بزنگاه درباره آماده بودن فیملنامه توضیح داد: پیش از قبول نقش آفرینی در بوتیمار، پیشنهاداتی داشتم که فیلمنامه آن آماده نبود و با یک طرح نقشی را پیشنهاد می‌دادند که قرار بود در حین کار، فیلمنامه نوشته شود. این شیوه از تولید از نظر من به شدت به کار آسیب‌زننده است. فیلمنامه باید به طور کامل نوشته شود و کل گروه بدانند که با چه اثری روبرو هستند. با این شرایط یک دلواپسی برای من بازیگر همیشه وجود دارد که خروجی کار چطور خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.