چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۱

وقتی سلبریتی‌ها گستاخ و بی‌حیا می‌شوند؛

اهانت نقش اول فیلم «لاله» به ایران و ایرانی!

سارا امیری در مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی «لاله»

سینماپرس: سارا امیری تازه بازیگر شده در فیلم سینمایی لاله در اقدامی گستاخانه تمام ایرانیان را قاتل و دزد و وحشی و ...خواند.

به گزارش سینماپرس، سارا امیری بازیگر اصلی فیلم «لاله» در واکنش به قتل بابک خرمدین نوشت: «همه ایران یک مشت قاتل و دزد و وحشی و کولبر کُش و روان پریش و زن ستیز و کارگردان کُش و مرد سالار و بدبین و فرزند کش و انسان گریز و نامرد شده ایم و برایمان فلسطین و جنگ بر سر لحاف اسرائیل و کلیسای سوخته پاریس و ازدواج سگ با خر در امریکا مهمتر است و به آنها می پردازیم و سروار بر آن موج می شویم! شرم بر ما! شرم بر ما! شرم!»

هادی فیروزمندی، فعال رسانه، در واکنش به اظهارات این بازیگر نوشت: «ادبیات بازیگر تازه به دوران رسیده و غوره نشده فیلم جنجالی «لاله» هستند که با پول غیر شفاف و هنگفت تولید شد و بالاخره بعد از ۱۰ سال اکران شد و ۳۸ میلیون تومن فروخت...


بازیگر معرفی شده در لاله، «همه ایران» شما را هم شامل می شود. مرگ کارگردان جوان اتفاق تلخی بود؛ اما انسانیت حکم می کند به نسل کشی کودکان درفلسطین هم بی تفاوت نباشی. اگر نمی توانیم از خود هزینه دهیم و به اندازه چهره های دنیا این نسل کشی را نفی نمی کنیم، لااقل تایید نکنیم. البته شما ابتدای راهی و نابلد و یک بزرگتر و استاد باید استفاده از فضای مجازی را به شما آموزش دهد.»

نظرات

  • رضا ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۲۳:۲۲
    0 0
    حرص نخورید ؛ فقط خدا می داند « همه » آدم های دنیا چگونه اند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.